[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » СНІД - чума ХХІ століття (Що ви знаєте про СНІД? Як ви відноситеся до ВІЛ-інфікованих?)
СНІД - чума ХХІ століття
SMITДата: Четвер, 08.05.2008, 15.04 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
На даний час в світі поширення СНІДу дуже зросли. Від нього помирає дуже багато людей, а ще більше чекають свого часу, залишаючись ВІЛ-інфікованими. Серед країн Європи Україна посідає 3 місце за поширенням СНІДу!!!!
А що ви знаєте про СНІД, ваші пропозиції як вберегтися від нього, і яке ваше ставлення до ВІЛ-інфікованих???????????


Повідомлення відредагував SMIT - Четвер, 08.05.2008, 15.05
 
MelDoonДата: Четвер, 08.05.2008, 16.29 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
це спарвді серйозна небезпека. добре те, що він не передається побутовим шляхом
 
DFNДата: Четвер, 08.05.2008, 21.37 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 27
Репутація: 1
Статус: Offline
СНІД - це ще одна штука якою дурять людство...Я не вірю що за 25 років вчені не спромоглися винайти ліки...просто ретровірсна терапія надзвичайноприбутковий бізнес..і певна група людей на цьому сильно заробляє і не пускає на достовірної інформації до людей, яким простіше вірити у дурню, ніж досягати правду(((((

Бог і Україна
Краще ніколи ніж пізно!

Студент історичного факультету ТНПУ ім. Володимира Гнатюка. Група ІП - 31.
Член МНПТ "Обереги" та Студентського наукового товариства історичного факультету. Наш сайт www.obereg.at.ua

 
SachaДата: Понеділок, 12.05.2008, 16.18 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
СНІД - це чума ХХІ століття і я не думаю, що вчені маючи від нього ліки приховували б їх. Щодо інформації про СНІД то вона загально доступна. Існує версія, яку підтримують декілька серйозних дослідників, що ВІЛ-СНІД створено на секретних лабораторіях США. Наводяться досить переконливі аргументи!!! При потребі можу поділитися певними матеріалами про ці дослідження.
 
ПринцДата: Понеділок, 12.05.2008, 18.28 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
СНІД - це одна з найбільших проблем людини на сучасному етапі розвитку суспільства!!! Адже людина може позбутися інших проблем, може купити ліки від багатьох хвороб, почати нове життя в іншому місці, ну практично може все, крім одного - вилікуватися від СНІДу. Йому не має рівних серед інших хвороб, серед інших бід цього світу, ну хіба що ядерна зброя, яку людина придумала сама на свою голову. Прочитавши деякі повідомлення, я відкрив для себе що СНІД могли створити штучно, а з цього можна зробити висновок, що людина сама себе знищує. Хочу додати, що СНІД є чумою не лише ХХІ століття, він є чумою всього періоду існування людства. І лише в наш час, в час, коли зміни відбуваються дуже і дуже швидко, коли людство втрачає свої моральні якості, моральні принципи, він зумів набути такого великого значення для нашого розвитку, для нашого існування і продовження як людей в цьому світі. Нйбільшою проблемою тут є те, що він проявляється вже дуже пізно. Бували випадки, коли хвороба проявлялася навіть через 10 років після зараження. Це страшно. Це боляче. А чому? Та тому що ми живемо і самі не знаємо що кожного з нас чекає в майбутньому, чи довго ми ще проживемо, чи будуть здорові і щасливі наші рідні, близькі і знайомі. Це проблема, над якою повинні замислитись всі ми, живі люди, адже від цього залежить наше життя, існування людства як раси взагалі. Тому не потрібно відвертатись від інфікованих, адже як вже казали, СНІД побутовим шляхом не передається. Тому що кожний з нас може опинитися на їхньому місці, і хто ж тоді нам домоможе !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! angel
 
LegoДата: Понеділок, 12.05.2008, 18.42 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт всім учасникам цієї сторінки. Я абсолютно погоджуюся зі всіма, що снід це одна з найстрашніших хвороб. І давайте будемо надіятися, що вчені справді знайдуть ліки. Дайте мені будь - ласка відповідь, може хтось чув про те що в нашому місті колять снід. Якщо можна, то викладіть в подробностях. Наперед дякую.

ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ!!!
 
SMITДата: Понеділок, 12.05.2008, 18.46 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Я повністю згодний з Принц, але ж з якої причини поширюється СНІД?
ВІЛ-інфекція - захворювання, яке ослаблює імунітет людини – вражає переважно молодих людей віком від 18 до 27 років. Головними чинниками розповсюдження ВІЛ серед молоді є вживання ін'єкційних наркотиків і незахищені статеві стосунки. Здавалося б, усе так просто: не вживати наркотики, захищати свій секс презервативом і зберігати відданість одному статевому партнеру (а в ідеалі - дошлюбну цнотливість і шлюбну вірність).
Але насправді ми бачимо зовсім іншу картину: у свідомості багатьох молодих людей наркотики і секс - це синоніми понять "незалежність", "ризик", "сучасність", "задоволення", "самовираження"... "It's cool!" - каже сучасна молодь, за що й розплачується СНІДом і ланцюг епідемії розгортається далі: інфікований шприц з наркотиком іде по колу, інфікуються довірливі статеві партнери, народжуються ВІЛ-інфіковані діти.
 
ПринцДата: Понеділок, 12.05.2008, 18.52 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
SMIT черкани нам щось проте, що зараз робиться в Тернополі, і не лише тут, а й в інших містах України. Тут тебе вже запитував Lego. Кажуть, що хтось їздить на автобусах і якусь біду колять. Говорять що навіть Лас Вегас наш хочуть закривати через цю проблему. А ну, розкажеш щось. Бо дже вже цікаво. Я вже навіть почав боятися виходити ввечором на вулицю. А може якраз хтось підійде і як вколить. І все - можна прощатися з близькимим, рідними. Ти бачу трошки пробвинутий в цій темі - дерзай happy
 
LegoДата: Понеділок, 12.05.2008, 18.53 | Повідомлення # 9
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
SMIT, ти про що? Яка цнотливість? Коли дівчатка, яким по 14-15 років в білий день втрачають ту саму цнотливість, ще й + підчіпляють якусь хворобу,а потім її розповсюджують. Це справді проблема...

ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ!!!
 
ПринцДата: Понеділок, 12.05.2008, 18.59 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Ага, я і так кажу, сьогодні або ж іншими словами, на сьогодшнішній день ЦНОТЛИВІСТЬ вимерла, її немає, пропала і зникла назавжди. Ну бу вають правда випадки, і цих людей я навіть трошки поважаю, бо ... ой кроче, щось я заговорився!!! А якщо казати по суті, то в суспільстві настала велика - велика криза в розумінні цієї проблеми. Будемо надіятися на краще, але робити все по своєму!!!
 
SMITДата: Понеділок, 12.05.2008, 19.00 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Lego, ти дочитай спочатку моє повідомлення до кінця, а потім будеш мене щось питати!!!!! там спочатку висловлені правила, як насправді потрібно поводитися, щоб не заразитися СНІДом, а в кінці картина сучасної молоді, як вона відноситься до того!!!!!! cool
 
LegoДата: Понеділок, 12.05.2008, 19.09 | Повідомлення # 12
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Ага ти ще з такими правилаим по радіо і телебаченню виступи. Давай про уколи, а то Принц падає на страх, бачиш еавіть на вулицю не виходить.

ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ!!!

Повідомлення відредагував Lego - Понеділок, 12.05.2008, 19.11
 
SMITДата: Понеділок, 12.05.2008, 19.17 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Lego, знає це би було доречно. Оскільки інформація про поширення і наслідки СНІДу на даний час не дуже поширена, і це б дало можливість задуматися сучасній молоді над цими проблемами.
А щодо Принц, то нехай ходить куди хоче, що має статися те станеться, і ніякі застереження його на вулиці не врятують, не буде ж такий молодий козак вдома сидіти і нікуди не показуватися!!!!!!! Тільки нехай за своїм особистим життям слідкує, доречі тобі це також не зашкодить!!!!!!!!
 
CooLbabaДата: Вівторок, 13.05.2008, 18.15 | Повідомлення # 14
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 38
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Lego)
колять снід

прям ,як дрова)))
Quote (SMIT)
захищати свій секс презервативом

хм...однако цікаво ти пишеш...розкажи нам про цю процедуру,а то страшно уявити smile
Quote (Принц)
Я вже навіть почав боятися виходити ввечором на вулицю.

на твоєму маршруті гуртожиток - універ такі ексцеси практично неможливі)
не парся - розслабся, козак;)


Говорити про музику - це те ж саме, що танцювати про архітектуру(с)

Повідомлення відредагував CooLbaba - Вівторок, 13.05.2008, 18.16
 
mamayДата: Вівторок, 13.05.2008, 18.41 | Повідомлення # 15
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
DFN, я з тобою цілком згідний

Бог і Україна
 
SMITДата: Вівторок, 13.05.2008, 19.34 | Повідомлення # 16
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
CooLbaba, розказувати про цю процедуру на цьому форумі буде не пристойно і не доречно, бо всі знають як це робиться, а як що не знають то прочитають на упаковці!!!!! А якщо ти така продвинута дівчина, буваєш в усіх куточках Тернополя, і не знаєш як це робиться!!?????? Це соромно, задумайся, я б не хотів щоб число наших студентів зменшилося на одну прекрасну дівчину, яка перейде на заочну форму через одруження по за....!!!!! wink
 
CooLbabaДата: Середа, 14.05.2008, 02.09 | Повідомлення # 17
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 38
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote ( SMIT)
захищати свій секс презервативом

пояснення достойне 5-річної дитини )))От і все.
Quote (SMIT)
ти така продвинута дівчина, буваєш в усіх куточках Тернополя

стежиш за мною ?:)
я ж не миша ,у всі куточки не влізу))))


Говорити про музику - це те ж саме, що танцювати про архітектуру(с)
 
murДата: Середа, 14.05.2008, 17.47 | Повідомлення # 18
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
Народ може згадаємо про СНІД. DFN, на жаль мушу погодитися з тобою, якби менше грошей вкладали б у нові види зброї і в воєнні акції і не задіювали б у цьому найкращих вчених, ліки від сніду були б давно (тай від інших страшних хвороб).

Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
SMITДата: Середа, 14.05.2008, 19.49 | Повідомлення # 19
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
CooLbaba, задай будь ласка якесь нормальне запитання, тоді і буде нормальна відповідь достойна тебе!
Не переживай, я за тобою не стежу, згадай свої слова до Принца!
З цих слів я вирішив що ти буваєш не тільки на цьому маршрутові!!!
 
CooLbabaДата: Четвер, 15.05.2008, 02.35 | Повідомлення # 20
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 38
Репутація: 2
Статус: Offline
SMIT,

я не переживаю ,мож стежити wink
P.S. так навіть цікавіше


Говорити про музику - це те ж саме, що танцювати про архітектуру(с)

Повідомлення відредагував CooLbaba - Четвер, 15.05.2008, 02.37
 
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » СНІД - чума ХХІ століття (Що ви знаєте про СНІД? Як ви відноситеся до ВІЛ-інфікованих?)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024