[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » СНІД - чума ХХІ століття (Що ви знаєте про СНІД? Як ви відноситеся до ВІЛ-інфікованих?)
СНІД - чума ХХІ століття
mamayДата: Четвер, 15.05.2008, 15.43 | Повідомлення # 21
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
ви тут щеб відкрили по.....но сайт і ділилился своїми сексуальними подвигами. SMIT,а те це особливо стосується!

Бог і Україна
 
murДата: Четвер, 15.05.2008, 18.47 | Повідомлення # 22
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
mamay, правильно. Треба ж згадати і про Снід, скоро нам в школу, а там різне буває, тай в житті різне буває cry

Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
SMITДата: П'ятниця, 16.05.2008, 14.20 | Повідомлення # 23
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
mamay, хотів би я подивитися на тебе як би ти, не дай Бог, заразився СНІДом, не дотримуючись правил , щоб не заразитися СНІДом!!!!!! І тому не потрібно тут говорити про якісь по...но сайти, просто проблема СНІДу тісно повязана зі статевим життям людей, от і все, і я не представляю, як можна говорити про СНІД не зачіпаючи цієї сфери життя кожної людини!!!!!! cool
І як що до тебе, mamay, то може би ти придумав кращу тему для обговорення ніж Болонську програму на цьму сайті, він для нас небезпеки не становить!!!!


Повідомлення відредагував SMIT - П'ятниця, 16.05.2008, 14.21
 
DFNДата: Субота, 17.05.2008, 16.08 | Повідомлення # 24
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 27
Репутація: 1
Статус: Offline
Люди спочатку створюють, а якщо не вдаєтся то просто придумують , а потім з великим піаром і відмиванням грошей їїї вирішують! Те саме стосуєтся проблеми СНІДу!

Бог і Україна
Краще ніколи ніж пізно!

Студент історичного факультету ТНПУ ім. Володимира Гнатюка. Група ІП - 31.
Член МНПТ "Обереги" та Студентського наукового товариства історичного факультету. Наш сайт www.obereg.at.ua

 
LegoДата: Понеділок, 19.05.2008, 17.50 | Повідомлення # 25
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
CooLbaba ти не ображайся, але твої відповіді не влазять ні в тин ні в ворота. ТИ би краще зайшла на сайт для дітей до 10 років.

ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ!!!
 
SMITДата: Понеділок, 19.05.2008, 18.05 | Повідомлення # 26
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Lego, applause
СНІД - це серйозна проблема людства, і давайте не будемо задавати дитячих питань і придиратися до слів!!!! nono
І це стосується всіх!!!!! cool
 
LegoДата: Понеділок, 19.05.2008, 18.21 | Повідомлення # 27
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
SMIT, ти це поясни CooLbabі.

ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ!!!
 
SMITДата: Понеділок, 19.05.2008, 18.31 | Повідомлення # 28
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Lego, якщо вона захоче, то сама це зрозуміє, і не потрібно буде ніяких пояснень!!!!!
І ще одне, що стосується всіх - якщо вже хочете подискутувати, то робіть це в розумному плані, і не переходьте межі, перетворюючи цей сайт на "війну"!!!!! angel
 
CooLbabaДата: Понеділок, 19.05.2008, 21.23 | Повідомлення # 29
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 38
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Lego)
ТИ би краще зайшла на сайт для дітей до 10 років.

я б сказала, куди тобі йти ,але ми тут вроді всі за мир і спокій. а те, що тобі більше 10-ти...то ше ніц не означає smile

Quote (SMIT)
і давайте не будемо задавати дитячих питань і придиратися до слів!!!!

а давай ти не будеш вказувати всім, хто що має робити.гут?
Сорі за офтоп.
СНІД - то дійсно важлива проблема. Мене найбільше коробить те, як в нашому суспільстві ставляться до хворих СНІДом - наче вони прокажені. Хоча всі знають, що хвороба побутовим шляхом не передається...но..... Якби (припустимо)в школу прийшла працювати вчителька хвора на СНІД..її б просто зацькували.
Як гадаєте - справедливо?


Говорити про музику - це те ж саме, що танцювати про архітектуру(с)
 
mamayДата: Вівторок, 20.05.2008, 18.16 | Повідомлення # 30
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
SMIT, bash

Бог і Україна
 
SMITДата: Вівторок, 20.05.2008, 19.00 | Повідомлення # 31
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
mamay, тепер я розумію чому ти так мало пишеш, ти так енергійно бєш себе по голові, що можна і струс мозку дістати. Мені тебе шкода!!!!!
CooLbaba , я не вказував хто що має робити, я просто порадив!!!!! angel Сорі, якщо це тебе образило!!!
І дякую тобі, що ти перша на цій сторінці проаналізувала ставлення суспільства до ВІЛ-інфікованих!!!
Дійсно, на даний час в суспільстві до ВІЛ-інфікованих ставляться як до ворогів суспільства, не задумуючись, що на їхньому місці може бути кожний!!! sad На сьогоднішній день до СНІДу ставляться як до чуми, і тому ніхто не звертає уваги на те, що він не передається побутовим шляхом!!!!!
 
LegoДата: Середа, 21.05.2008, 20.11 | Повідомлення # 32
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Люди в нашому суспільстві взагалі дивляться на будь - яку людину(якщо воно хвора, бідна чи ще щось) як на не земну істоту. При цьому ще й принизливо ставляться. Хіба це нормально, людяно, гуманно...??? А потім коли ту людину спіткала така сама біда то може і тоді вона задумається і пожаліє АЛЕ ЦЕ ВЖЕ ПІЗНО.

ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ!!!
 
murДата: Четвер, 22.05.2008, 19.13 | Повідомлення # 33
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (CooLbaba)
Мене найбільше коробить те, як в нашому суспільстві ставляться до хворих СНІДом - наче вони прокажені. Хоча всі знають, що хвороба побутовим шляхом не передається...но..... Якби (припустимо)в школу прийшла працювати вчителька хвора на СНІД..її б просто зацькували.
Як гадаєте - справедливо?

молодець, дійсно серйозне зауваження. Французи в цьому руслі зняли класну соціальну рекламу, називається "Обійми". Хворі на СНІД теж люди і їм як і всім нам (і навіть більше ніж нам) потрібні любов і підтримка. Але тут є й позитивні тенденції, думаю всі бачили в новинах сюжет про молоду пару, яка всиновила хвору на СНІД дитину, боюсь я б так не змогла. А ви? wink


Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
DFNДата: Четвер, 22.05.2008, 19.39 | Повідомлення # 34
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 27
Репутація: 1
Статус: Offline
Я за ізоляцію хворих на СНІД, при наймі на перши порах..і обов'язкову перевірку на психічне здорв'я, всім відомі випадки масовогозареження тільки із поисти..чим більше буде таких випадків тим негативніше до них будуть ставитися!

Бог і Україна
Краще ніколи ніж пізно!

Студент історичного факультету ТНПУ ім. Володимира Гнатюка. Група ІП - 31.
Член МНПТ "Обереги" та Студентського наукового товариства історичного факультету. Наш сайт www.obereg.at.ua

 
CooLbabaДата: Четвер, 22.05.2008, 23.04 | Повідомлення # 35
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 38
Репутація: 2
Статус: Offline
DFN,
ну, за тестування ...це ше ладно, але за ізоляцію - це в крайньому випадку
крім того, від кожної людини, котру приймають на роботу, вимагають мед довідки
(і психіатра тож проходять!). От прикинь, якщо в людини є СНІД , але вона цілком нормальна(або ж тільки ВІЛ-інфікована)...шо її в дурку відразу чи шо?
одним словом, не хватає нам гуманності


Говорити про музику - це те ж саме, що танцювати про архітектуру(с)
 
DFNДата: Четвер, 22.05.2008, 23.12 | Повідомлення # 36
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 27
Репутація: 1
Статус: Offline
CooLbaba, ти мене не правильно зрозуміла, ізоляція від сусп. тільки на преіод поки людина не звикне з діагнозом (період адаптації та усвідомлення), просто інфу прпо смертельну хворобу не кожна психіка витримає, а через певний термін ізоляції - психічний тест на адекватність, після цього вирішувати чи людина може знаходитися в суспільстві чи ні! Хоча і прелік професій для ВІЛ - інфікованих варто обмежити!

Бог і Україна
Краще ніколи ніж пізно!

Студент історичного факультету ТНПУ ім. Володимира Гнатюка. Група ІП - 31.
Член МНПТ "Обереги" та Студентського наукового товариства історичного факультету. Наш сайт www.obereg.at.ua

 
SMITДата: П'ятниця, 23.05.2008, 14.03 | Повідомлення # 37
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Щодо того, що психіка людини не витримає дізнавшись про смертельну хворобу, це справді можливо!!!
Але не потрібно ВІЛ-інфікованих одразу в чомусь обмежувати, як наприклад вибором праці, це ще більше буде схиляти їх до різних небезпечних ситуацій спрямованих на суспільство. Взяти за приклад випадки із зараженням СНІДом шприцами на вулиці, всі засуджують це, але ніхто не подумав чому вони це роблять!??
Можливо, вони це роблять і через цю ізоляцію, зроблену суспільством для них, можливо вони хочуть дати відчути кожному, як це бути ізольованим від суспільства!!???? Тому не потрібно в цій ситуації обвинувачувати психіку ВІЛ-інфікованих, а можливо потрібно звинувачувати суспільство, яке своїми вчинками довело психіку хворих до цього!!!!!
На мою думку, ВІЛ-інфіковані навпаки, дізнавшись про свою хворобу, повинні старатися зробити щось корисне для суспільства за своє дуже коротке життя, залишитися в памяті людей не ВІЛ-інфікованим, а можливо навіть героями!!
І можна припустити хворі би так робили, але їм це не дозволяє робити саме суспільство, ізолюючи їх від себе!!!! sad
 
DFNДата: П'ятниця, 23.05.2008, 14.41 | Повідомлення # 38
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 27
Репутація: 1
Статус: Offline
SMIT, якби вони так не поступали їх би не ізольовували від суспільства і не ставили ніяких обмежень, це реакція на їх не адекватну поведінку!

Бог і Україна
Краще ніколи ніж пізно!

Студент історичного факультету ТНПУ ім. Володимира Гнатюка. Група ІП - 31.
Член МНПТ "Обереги" та Студентського наукового товариства історичного факультету. Наш сайт www.obereg.at.ua

 
ЛексіДата: П'ятниця, 23.05.2008, 14.43 | Повідомлення # 39
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 42
Репутація: 1
Статус: Offline
Підтримую mur. Ви взагалі то про СНІД говорите, чи на CooLbaby наїжджаєте? І не соромно....

У кожного є своя голова на плечах
 
SMITДата: Понеділок, 26.05.2008, 17.33 | Повідомлення # 40
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
DFN, неможливо зараз сказати, що було першим: їхні не адекватні вчинки чи ізоляція від суспільства? Але якщо слідувати твоїй думці, то суспільство просто не розуміє, що чим більше воно буде відокремлювати від себе ВІЛ-інфікованих, тим більш не адекватна буде їхня поведінка!!!! sad
 
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » СНІД - чума ХХІ століття (Що ви знаєте про СНІД? Як ви відноситеся до ВІЛ-інфікованих?)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024