[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » Вільне відвідування лекцій?(В тому числі і з БЖД)))) (Вільне відвідування лекцій??????(В тому числі і з БЖД)))))
Вільне відвідування лекцій?(В тому числі і з БЖД))))
Чи повнннее бути вільне відвідування лекцій , так як це передбачає класична Болонська ситема?
1. 1.Так [ 23 ] [88.46%]
2. 2.НІ [ 1 ] [3.85%]
3. 3.Мені всерівно я і так не ходжу))) [ 2 ] [7.69%]
Усього відповідей: 26
ЛексіДата: П'ятниця, 23.05.2008, 14.29 | Повідомлення # 21
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 42
Репутація: 1
Статус: Offline
Підтримую mur, SMIT і DFN. Sacha ти дійсно вважаєш всіх викладачів висококласними спеціалістами в своїх галузях??????????????? А які це такі "інші галузі історії"????

У кожного є своя голова на плечах
 
SachaДата: Понеділок, 26.05.2008, 18.51 | Повідомлення # 22
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Лексі, ти сама дала відповідь на половину свого запитання
Quote (Лексі)
спеціалістами в своїх галузях??????????????? А які це такі "інші галузі історії"????
щодо галузей історичної науки то їх багато, а викладачі все ж таки в них орієнтуються. Ніхто не називає висококласними спеціалістами всіх. Але таких у нас більшість і я цим горджуся!
 
wasjaДата: Понеділок, 26.05.2008, 20.09 | Повідомлення # 23
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 28
Репутація: 1
Статус: Offline
ВІЛЬНЕ ВІДВІДУВАННЯ ЛЕКЦІЙ МАЄ БУТИ, але студенти мають вчитися тоді самостійно, а викладачі перевіряти їхні знання з предметів, на які вони не ходили.
 
CooLbabaДата: Понеділок, 26.05.2008, 21.41 | Повідомлення # 24
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 38
Репутація: 2
Статус: Offline
wasja,
звісно мають.....а як?
Як ви загалом ставитесь до тестової перевірки?


Говорити про музику - це те ж саме, що танцювати про архітектуру(с)
 
mamayДата: Вівторок, 27.05.2008, 17.51 | Повідомлення # 25
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
CooLbaba, це погано бо 50% питань на тестах можна вгадати

Бог і Україна
 
murДата: Четвер, 29.05.2008, 18.26 | Повідомлення # 26
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
CooLbaba, тести треба заборонити, angry це дурня повна. Які тести, коли ми майбутні вчителі? Тестами новий матеріал не поясниш.
mamay, також правий, хоч мені зазвичай так не щастить, але тести це не те, що треба wacko


Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
SMITДата: П'ятниця, 30.05.2008, 13.07 | Повідомлення # 27
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
mamay, ти тут так малослівний, а що ти будеш робити коли не буде тестів!!!??? Тести - це ще одна поблажка студентам в зданні заліків і т. д. від викладачів!!! На мою думку, викладачам просто потрібно робити 50% на 50%: половину завдань в підсумковій роботі робити в вигляді тестів, а половину подавати студентам, щоб ті писали розгорнуті відповіді!!!!!
 
wiedzminДата: П'ятниця, 30.05.2008, 23.55 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
на мою думку повинно бути вільне відвідування, але ж наші викладачі зразу кидаються на внутрішній статут і через якісь 18 н починають виписувати. Якщо нормально встигаєш з начванням, тьо на пари не обовязково ходити. Крім того, як нам сказали на парі БЖД, що викладач дає тільки 5 відсотків, отже все в наших руках

Всіх однаково випробує різна доля
 
murДата: Вівторок, 03.06.2008, 18.39 | Повідомлення # 29
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
SMIT, може це й поблажка, але в школі перед учнями ніхто нас жаліти не буде, там дітей треба заціуавити своєю розповіддю, а не тестами wink

Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
SMITДата: Середа, 04.06.2008, 17.52 | Повідомлення # 30
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
mur, а ти запитай у студентів історичного факультету хто з них збирається йти до школи працювати до пенсії, добре??!!!
 
ЛексіДата: Четвер, 12.06.2008, 16.34 | Повідомлення # 31
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 42
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Sacha)
Але таких у нас більшість і я цим горджуся!

Ти часом не носиш рожевих окулярів? wink

Додано (12.06.2008, 16.34)
---------------------------------------------

Quote (SMIT)
а ти запитай у студентів історичного факультету хто з них збирається йти до школи працювати до пенсії, добре??!!!

Планую


У кожного є своя голова на плечах
 
murДата: Четвер, 12.06.2008, 18.05 | Повідомлення # 32
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
SMIT, планувати можна багато, але державні гроші треба відпрацювати і саме в школі, а там раптом сподобається. Але з великої трибуни тестами також не поговориш, бо купа народу планує в політику, журналістику... wink

Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
lv88Дата: Середа, 10.09.2008, 23.19 | Повідомлення # 33
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Практикою доведено примус ніколи не приводив до добра. хто хоче той ходить і слухаю, а хто не хоче не ходить і від того всім добре. першим тим що їм не заважають, другим- їх терпіння не випробовують
 
NatalkaNMДата: Субота, 13.09.2008, 16.41 | Повідомлення # 34
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 11
Репутація: 2
Статус: Offline
в мене є кілька викладачів, чиї лекції надзвичайно нецікаві. через те, що відвідувати їх обов"язково пропадає інтерес до вивчення даного предмета взагалі. а якби на лекції було ходити не обов"язково, то я б мала бажання вивчати літературу по даній проблематиці у самостійному порядку. тому я за вільне відвідування!

Всі ми діти Чорнобиля
 
lillyaДата: Четвер, 18.09.2008, 18.45 | Повідомлення # 35
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я згідний з Вашою думкою, шановне товариство, однак чи здатні наші викладачі до вільного відвідування? Звичайно ні. А Болонська система - це трішки оновлена "стара" (та, що була до реформи) система, от викладачі ще не зрозуміли що з нею робити і як правильно діяти)))))

Я переверну цей світ!!!
 
FarissaДата: Субота, 20.09.2008, 00.41 | Повідомлення # 36
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Так дійсно, якщо лекції цікаві, то на них люди будуть ходити, а якщо ні - то для чого мучити. І зразу б викладичі б замислились над своєю роботою, було б видно справжніх професіоналів!
 
НаткаДата: Вівторок, 30.09.2008, 01.04 | Повідомлення # 37
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Реально, якщо ми вчимося за цією системою, то, крім наших обов'язків повинні бути і права. Хоча, якщо предмет - Цікавий (саме так, з великої букви), то студент вибиратиме єдино бажаний для себе варіант - ЙТИ НА ЛЕКЦІЮ!!!!!!!
 
shihelenДата: Вівторок, 07.10.2008, 15.43 | Повідомлення # 38
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
цікаве запитання!!! щодо мене, то на нудну лекцію мене і "калачем не заманеш", якщо предмет цікавий, то піду без проблем. навіть якщо не цікавий, а викладач його цікаво подає, піду і послухаю, можливо щось колись і пригоджиться

любіть життя і воно відповідатиме вам взаємністю
 
LediButterflyДата: Вівторок, 07.10.2008, 16.07 | Повідомлення # 39
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно що має бути,але до того треба ставитись з головою,бо всякі люди бувають.....)))) crazy Можливо потрібно таке ввести,але не для обовязкових предметів,наприклад профільних......
 
LjudasicДата: Четвер, 09.10.2008, 23.36 | Повідомлення # 40
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
я вважаю, що повинне бути вільне відвідування лекцій, тому. що студенти які їх не відвідують і так не будуть відвідувати. Людина, яка хоче вчитись, то вона буде ходити на лекції і вчитись)
 
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » Вільне відвідування лекцій?(В тому числі і з БЖД)))) (Вільне відвідування лекцій??????(В тому числі і з БЖД)))))
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024