[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » Вільне відвідування лекцій?(В тому числі і з БЖД)))) (Вільне відвідування лекцій??????(В тому числі і з БЖД)))))
Вільне відвідування лекцій?(В тому числі і з БЖД))))
Чи повнннее бути вільне відвідування лекцій , так як це передбачає класична Болонська ситема?
1.1.Так[ 23 ][88.46%]
2.2.НІ[ 1 ][3.85%]
3.3.Мені всерівно я і так не ходжу)))[ 2 ][7.69%]
Усього відповідей: 26
DFNДата: Четвер, 08.05.2008, 21.51 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 27
Репутація: 1
Статус: Offline
Моя думка, усі лекції повинні бути вільного відвідування..Болонська система передбачає що судент має здатипевний предмет. а яким чином це його справа, а те що деякі викладачі намагаются силою чи подачками в 1 бал зібрати свою аудиторію - смішно, на цікаву лекцю я і так піду..а на нудну і за 100 балів!!!!!!!!!!!!

Бог і Україна
Краще ніколи ніж пізно!

Студент історичного факультету ТНПУ ім. Володимира Гнатюка. Група ІП - 31.
Член МНПТ "Обереги" та Студентського наукового товариства історичного факультету. Наш сайт www.obereg.at.ua

 
TsalДата: П'ятниця, 09.05.2008, 00.25 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 7
Репутація: 2
Статус: Offline
DFN, Загалом я тебе підтримую, але я вважаю, що лекції у тому вигляді якому вони перебувають зараз віджили своє. Потрібно щось змінювати. Показ презентацій - це вже пройдений шлях. Необхідно робити лекції інтерактивними, щоб на них працювали одночасно і викладач і студенти.

Студент історичного факультету ТНПУ ім. Володимира Гнатюка. Група ІП - 33.
Член МНПТ "Обереги" та Студентського наукового товариства історичного факультету. Наш сайт www.obereg.at.ua
 
bgdДата: П'ятниця, 09.05.2008, 09.52 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 19
Репутація: 5
Статус: Offline
Вітаю, за висловлені думки. Ви маєте рацію. Вже добре те, що ви відгукнулися та Вам небайдуже!
 
CooLbabaДата: Неділя, 11.05.2008, 13.49 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 38
Репутація: 2
Статус: Offline
bgd,
Спасибі за розуміння!
Tsal,
такі лекції більш на семінари подібні smile
Я абсолютно підтримую DFN.


Говорити про музику - це те ж саме, що танцювати про архітектуру(с)
 
SMITДата: Понеділок, 12.05.2008, 17.45 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
З одної сторони я підтримую те, що на лекції не обовязково ходити, якщо я впевнений що я на них нічого не дізнаюся і всеодно піду готуватися до семінару в читалку. Але з іншої сторони якщо студенти хочуть ходити на лекції, то краще їх проводити в такому варіанті як запропонував Tsal, це добре як і для викладача, якому не потрібно буде 1,5 години говорити самому, так і для студентів, бо як відомо в дискусії і співпраці краще запамятовується матеріал!!!!!!!!!!
 
wasjaДата: Понеділок, 12.05.2008, 17.50 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 28
Репутація: 1
Статус: Offline
SMIT, CooLbaba, SMIT, ходити не обов'язково, але траба для себе знати!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
LegoДата: Понеділок, 12.05.2008, 18.57 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Для когось лекції це позитивно, бо хтось з лекції більше черпає знань ніж самостійно, а для когось навпаки. Загалом найточніше до цього питання підійшов Tsal, . Він цілком правий.

ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ!!!
 
SMITДата: Понеділок, 12.05.2008, 19.07 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Lego, для когось лекції дійсно позитивні, оскільки він ніколи не появляється в читалці ( задумайся над цим smile ). А якщо хтось сидить в читалці до вечора, до на який йому здалися ці лекції, коли він може дізнатися більше з різних підручників!!!!! На мою думку лекції більше потрібно читати з тих предметів, з яких немає в наявності багато літератури, і всю інформацію студенти повинні б були черпати з лекцій!!!!!
 
mamayДата: Четвер, 15.05.2008, 15.58 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
народ хто хоче ходити на лекцій той буде ходити, це його особсчта думка!

Бог і Україна
 
ЛексіДата: Четвер, 15.05.2008, 16.43 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 42
Репутація: 1
Статус: Offline
На мою думку повинно бути вільне відвідування лекцій. Якщо лекція дійсно цікава і потрібна, студент сам на неї піде, а якщо почуте на лекції він запросто може осоїти самостійно хвилин за 20, то навіщо вона йому? Треба берегти свій час, і свої нерви. Звісно ж, викладач може заохочувати прихід студентів додатковими балами, але карати їх відніманням за відсутність на парі немає морального права! Насамперед потрібно критично ставитисмь до себе, а тоді вже до інших. :-)

У кожного є своя голова на плечах
 
murДата: Четвер, 15.05.2008, 17.51 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
Лексі, цілком згодна з твоєю думкою. Заохочувати потрібно не додатковими балами (хоч і це не завадить), а цікавим викладом матеріалу. wink Хай кожен згадає лекцію на якій подумки молився щоб дзвінка ще не було, я бувала на таких лекціях і це супер smile

Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
SMITДата: П'ятниця, 16.05.2008, 14.32 | Повідомлення # 12
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Лексі, applause
я теж з тобою повністю згідний!!! Якщо викладач і хоче щоб студенти ходили до нього на лекції то нехай і ставить по 1 балу як йому захочеться. Але я не розумію взагалі такого процесу, як віднімання у студентів балів, викладачі майте совість. Можливо студент не прийшов на лекцію через те, що шукав матеріал на ІНДЗ або щось інше по цьому предмету щоб отримати бали, а викладач виходить зведе всю праць студента нанівець!!!
І щодо БЖД і чиєїсь пропозиції віднімати 5 балів за невідвідування лекцій, а часом це не суперечить Болонській системі???!!!!!! Або вже якщо і будуть віднімати за це по 5 балів, то нехай і за відвідування лекцій ставлять по 5 балів!!!!!!
 
SachaДата: П'ятниця, 16.05.2008, 22.05 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви звичайно зі мною не погодитеся, АЛЕ я вважаю, що лекції таки потрібно відвідувати обовязково?! Наведу хід своїх думок:
1.
Quote (Лексі)
Якщо лекція дійсно цікава і потрібна, студент сам на неї піде, а якщо
Перепрошую!!! Як можна судити про лекцію чи вона цікава, якщо ти її пропустив??? Прослушавши її можна сказати чи вона мені потрібна, а коли не знаєш, що втрачаєш то важко обєктивно судити.
2.
Quote (DFN)
усі лекції повинні бути вільного відвідування
Можу частково погодитись якщо мова йде про неісторичні спеціальності; але категорично проти коли це стосується історичних. Адже скільки б ми не читали самостійно все одно на лекції ми почуємо нові думки + коментарі фахівців. Я розумію, деякі лекції важко пересидіти, але ми ж сюди прийшли вчитися!? Тож потрібно долати певні труднощі, а не втікати від них.
3.
Quote (wasja)
ходити не обов'язково, але траба для себе знати
Знання сила!!! А лекція, на мою думку, одина з найдоступніших форм їх отримання. Навіщо перелопачувати стоси книжок, коли за нас це вже зробили. Лишається тільки прийти і послухати.
4.
Варто згадати про моральний аспект даної проблеми, так би мовити зворотну сторону медалі. Масово пропускаючи лекції ми виявляємо свою зневагу до праці викладача. Він старався донести нам щось нове, опрацював багато літератури (яка нам і не снилася) - а ми не прийшли; отже робота коту під хвіст.


Повідомлення відредагував Sacha - П'ятниця, 16.05.2008, 22.07
 
DFNДата: Субота, 17.05.2008, 15.57 | Повідомлення # 14
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 27
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote
ерепрошую!!! Як можна судити про лекцію чи вона цікава, якщо ти її пропустив??? Прослушавши її можна сказати чи вона мені потрібна, а коли не знаєш, що втрачаєш то важко обєктивно судити.

багато залежить від лектора, достатньо побувати на 1 лекції щоб знати що очікувати від інши...
Quote
Можу частково погодитись якщо мова йде про неісторичні спеціальності; але категорично проти коли це стосується історичних. Адже скільки б ми не читали самостійно все одно на лекції ми почуємо нові думки + коментарі фахівців. Я розумію, деякі лекції важко пересидіти, але ми ж сюди прийшли вчитися!? Тож потрібно долати певні труднощі, а не втікати від них.

те саме що до лекцій на історичному...смішно коли ти сидиш слухаєш а людина навіть елементарно не петрає в темі...ми маємо відвідувати ті лекції які нам цікаві...ми ж не можемо бути спеціалістами у всіх галузях історії.. Болонська ситема предбачає ініціативу студента в здобутті знань, а в кінці лише перевірку...а нікого не має цікавити звідки ти це знаєш...
Quote
Варто згадати про моральний аспект даної проблеми, так би мовити зворотну сторону медалі. Масово пропускаючи лекції ми виявляємо свою зневагу до праці викладача. Він старався донести нам щось нове, опрацював багато літератури (яка нам і не снилася) - а ми не прийшли; отже робота коту під хвіст.

якщо вони будуть дійсно такими спеціалістми до дл них на лекції дійсно будуть ходити без проблем.......


Бог і Україна
Краще ніколи ніж пізно!

Студент історичного факультету ТНПУ ім. Володимира Гнатюка. Група ІП - 31.
Член МНПТ "Обереги" та Студентського наукового товариства історичного факультету. Наш сайт www.obereg.at.ua

 
SachaДата: Субота, 17.05.2008, 19.45 | Повідомлення # 15
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (DFN)
якщо вони будуть дійсно такими спеціалістми
, не варто недооцінювати наших викладачів!!!
Так ми не можемо бути спеціалістами в усіх галузях історії, АЛЕ прослухавши лекцію ми хоча б будемо орієнтуватися в "інших галузях історії"
 
DFNДата: Субота, 17.05.2008, 20.06 | Повідомлення # 16
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 27
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote
, не варто недооцінювати наших викладачів!!!

варто визнати що дехто з них не дотягує до потрібного рівня...
а загальну інфу можна почернути не тільки з лекцій а й з інших джере..просто що кому легше..


Бог і Україна
Краще ніколи ніж пізно!

Студент історичного факультету ТНПУ ім. Володимира Гнатюка. Група ІП - 31.
Член МНПТ "Обереги" та Студентського наукового товариства історичного факультету. Наш сайт www.obereg.at.ua

 
ГуцулкаДата: Понеділок, 19.05.2008, 17.06 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 10
Репутація: 1
Статус: Offline
Вільне відвідування лекцій - це козирна корта болонської системи, адже є доволі багато предметів, які хочеться відвідати не один раз, що , власне дозволяється робити, але не в нас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

карпати
 
terrДата: Четвер, 22.05.2008, 17.59 | Повідомлення # 18
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Вільне відвідування лекцій - важливий пріоритет розвитку студента. Це дозволить досягти значних успіхів у вивченні певних предметів за вподобанням самих студентів.

Додано (22.05.2008, 17.59)
---------------------------------------------
Вільне відвідування лекцій - важливий пріоритет розвитку студента. Це дозволить досягти значних успіхів у вивченні певних предметів за вподобанням самих студентів.

 
murДата: Четвер, 22.05.2008, 18.53 | Повідомлення # 19
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
Sacha, кожен має право на свою думку, ти молодець, що наводиш аргументи.
На жаль на деякі лекції навіть попри велике бажання прийти не можливо, такі вони нудні і нецікаві, тоді як до іншої групи викладачів не прийти неможливо. Коли студент (а особливо багато студентів) не ходять на лекції викладач має задуматись, може треба щось міняти. Коли викладач може чогось навчити студенти самі йдуть до нього і не треба заохочень балами, треба бути цікавим wink


Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
SMITДата: П'ятниця, 23.05.2008, 14.22 | Повідомлення # 20
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
mur, я згодний з тобою повністю!!!!!
ВІЛЬНЕ ВІДВІДУВАННЯ ЛЕКЦІЙ ВСЕ ТАКИ МАЄ БУТИ!!!!!!
 
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » Вільне відвідування лекцій?(В тому числі і з БЖД)))) (Вільне відвідування лекцій??????(В тому числі і з БЖД)))))
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024