[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » Про шкоду високих підборів) (Чи вам подобається взуття на шпильках? Часто ви його носите?)
Про шкоду високих підборів)
MerrylandДата: Середа, 06.05.2009, 20.02 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи знаєте ви про небезпеки, які чатують на любительок високих каблучків? Я маю на увазі не лише можливість зашпортнутися і гепнутись додолу!!) biggrin

Створюйте легенди про себе. Боги починали з цього
 
ТасікДата: Понеділок, 01.06.2009, 13.36 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені все рівно, я - хлопець.
 
КатюшкаДата: Субота, 13.02.2010, 14.39 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно, що хлопцям це не зрозуміти!!! cool
Але як дівчатам без каблуків???!!! Краса потребує жертв! biggrin
 
uaemДата: Четвер, 18.02.2010, 20.05 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Ходьба у взуті на високих підборах призводить до порушення постави, що тягне за собою порушення функцінування усіх систем організму і це призводить до винекнення різноманітних хвороб. Варто зауважити, що більшість захворювань, які ми вважаємо наслідком якихось травм, випадковостей чи невдалого розташування зірок, насправді є результатом нашої недбалості до власного здоров’яю.

Em . . .

Повідомлення відредагував uaem - Четвер, 18.02.2010, 20.05
 
LenaДата: Четвер, 18.02.2010, 22.05 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Так то воно так....... але дівчата не можуть без підборів і це факт biggrin тому напевне треба шукати компроміс між красою та здоров'ям. Ну наприклад нижчий каблук для повсякденного взуття та вищий для парадно-вихідного hands
 
КатюшкаДата: П'ятниця, 19.02.2010, 16.35 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Любительницы модной обуви готовы стоять в очереди на процедуру месяцами, лишь бы не расставаться с каблуками. И даже тот факт, что эффект от заполнителя стопы длится очень недолго, не останавливает их.

Врачи предупреждают: 80 процентов женщин испытывают проблемы со здоровьем в результате ношения высоких каблуков. В 2009 году в Британии более 200 000 модниц обращались за медицинской помощью, жалуясь на боли в ногах и спине и деформацию большого пальца стопы. Десяти тысячам из них пришлось прибегнуть к хирургическому вмешательству.

Кроме того, медики выяснили, что регулярное ношение высоких каблуков оказывает опасное влияние на мозг, поскольку работа нервных окончаний и кровеносных сосудов искажается, вызывая головные боли и воздействуя на мозговую функцию.

Однако любительницы шпилек, вроде Виктории Бекхэм, не готовы расстаться с ними, несмотря ни на какие предупреждения врачей.

 
maljukДата: П'ятниця, 12.03.2010, 20.12 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
ходити на шпильках почала десь на першім курсі)))))якось на шпильках відчуваю себе скуто(особливо, коли зима і льодок) треба бути обережною та навіть якось більш серйознішою)))))) а ще треба чуть швидше на пари виходити, щоб встигнути....
ну що поробиш--краса требує жертв!!!!!
 
VovaДата: Субота, 13.03.2010, 00.35 | Повідомлення # 8
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Катюшка)
Врачи предупреждают: 80 процентов женщин испытывают проблемы со здоровьем в результате ношения высоких каблуков. В 2009 году в Британии более 200 000 модниц обращались за медицинской помощью, жалуясь на боли в ногах и спине и деформацию большого пальца стопы. Десяти тысячам из них пришлось прибегнуть к хирургическому вмешательству.

Дівчата, навіщо портити собі здоро'я?! Ваша краса ж не вимірюється висотою підборів вашого взуття!!! cool


Зміни світ, змінивши себе!
 
ГалюськаДата: Четвер, 08.04.2010, 00.32 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я особисто вважаю, що носити шпильки таки варто, але не обовязково постійно, це по-перше. По-друге, якщо постійно носити низьке взуття, можливе виникнення плоскостопості. Тож я думаю, що носити потрібно і те і інше, але розрахувати треба який в тебе попереду день. Я особисто, коли знаю, що в мене багато справ попереду і можливості перезутись не буде, і рухова активність намічається висока, нівякому разі не взую шпильки. Найоптимальніше кросівки:) Здоровю явно не помішає:)
А ще вважаю, що не варто бути настільки радикальним носити чи НЕ носити... Із будь-якої ситуації є вихід, головне його шукати:) Хто шукає, той зажди знайде biggrin
 
mamayДата: П'ятниця, 09.04.2010, 16.59 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
дівчата cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry

Додано (09.04.2010, 16.59)
---------------------------------------------
имуципкншминрй


Бог і Україна
 
lanaДата: Середа, 22.09.2010, 23.51 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Все добре в міру. Оптимальний каблук - 2 см. Чесно кажу, в мене такого взуття нема.
Галюсько, кроси теж шкідливі, а в іншому повністю тебе підтримую!
Коротше перевзуваюсь з каблуків в кросівки, надіючись, що негативні ефекти взаємнознищаться biggrin


Love. Laugh. Life. Without two first the third does not exist.
 
tanyaskalkoДата: П'ятниця, 20.05.2011, 15.54 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
а я як проходила комісію при вступі в ЛДУБЖД то лікар у дівчини виявив плоскостопість, хоча вона без каблуків жити не могла... )))) так що, каблуки все-таки потрібна річ smile
 
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » Про шкоду високих підборів) (Чи вам подобається взуття на шпильках? Часто ви його носите?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024