[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » чи потрібний предмет БЖД (відгуки і пропозиції)
чи потрібний предмет БЖД
mamayДата: Четвер, 24.04.2008, 15.39 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
ваше ставлення до предмету, і до змісту його викладання?

Бог і Україна

Повідомлення відредагував mamay - Четвер, 24.04.2008, 15.46
 
VolyaДата: Четвер, 24.04.2008, 16.32 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібно дати більшу конкретику: тобто Якшо це розмова про безпеку, то про неї і говорити, Як діяти у конкретних ситуаціях....., якщо це про Життя то про нього можна балакати цілу вічність.......

наприклад:
ДПЮ у школі це усе включала,
ОБЖД у школі орієнтувала нашо то всь!
Географія навчала виживати у місцевості, і карти із пром. заводами там були, і головні транспортні шляхи
cool cool cool cool cool


Честь і Слава
 
murДата: Четвер, 24.04.2008, 19.22 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
Ось тут вже маловато пишуть, ха-ха biggrin . Я теж мабуть утримаюсь.
Volya, це ж деференційований курс, а пам"ять потрібно тренувати, раптом ми призабули wacko


Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
ПринцДата: Четвер, 24.04.2008, 20.12 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що такий предмет як БЖД, потрібно вивчати не лише в школі, бо там то ми його точно не вчили-а мучили, а насамперед тут, в університеті. Адже ми є вже досить таки дорослі люди, вже навіть самі хочемо, та чого ж хочемо, можемо відповідати за свої власні вчинки, і окрім цього всього ми повинні вміти вберегти себе від шкідливих впливів цього світу і водночас берегти себе саме для цього світу. Тому що, ми чомусь народились на цій Землі, для чогось нас послали, дали життя, і ми мусимо виконати наше призначення, мусимо відповісти на одне з основних намою думку питань:"Чи виправдаю я надії і сподівання інших людей на мене, чи зроблю я цю планету кращою, чи піду за тією масовою культурою, яка лише шкодить їй?". А тому, за відсутності інших таких предметів, які б могли навчити нас оберігати своє життя, БЖД є своєрідним універсалом для сьогоднішніх студентів. І хоча, на перший погляд, поняття і структура цього предмету начебто дуже зрозумілі нам, проте ми не повинні ігнорувати лекцій і практичних, адже все що ми зможемо здобути на них, і не лише на занняттях а взагалі протягом свого життя, колись стане нам доброю допомогою в різних життєвих ситуаціях!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! angel

Повідомлення відредагував Принц - Четвер, 24.04.2008, 20.15
 
LegoДата: Четвер, 24.04.2008, 20.26 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Принц, можливо ти в школі і мучив, але не говори за всіх. Справді цей предмет є дуже важливим в сучасному суспільстві. І на мою думку потрібно навіть збільшити години викладання. hands

ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ!!!
 
CooLbabaДата: Четвер, 24.04.2008, 22.11 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 38
Репутація: 2
Статус: Offline
Принц,
за тобою газета аж плаче applause
Lego,
ого! ти і в школі вчив, і тут вчиш..і все тобі мало)))
Але не потрібно займатись графоманією, ми всі в курсі ,що предмет потрібний, але про збільшення годин....по-моєму ти, хлопче, заганяєшся.
У нас на факультеті, наприклад, зменшується кількість годин з профільних предметів(!!!)
Який короткий був курс історії Росії, слов"ян....історії України. Наші попередники мали набагато більше годин.Тепер ми вроді як маєм вчитись більше самостійно...
А ти пропонуєш збільшувати кількість годин БДЖ??? sad


Говорити про музику - це те ж саме, що танцювати про архітектуру(с)
 
TsalДата: Понеділок, 28.04.2008, 23.33 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 7
Репутація: 2
Статус: Offline
CooLbaba, підтримую. Предмет потрібний, але на мою думку необхідно проводити навчання на основі практики. Тобто моделювати різноманітні ситуації і шукати шляхи подолання небезпек, а не просто сидіти чемно за партою і вдавати ніби ти слухаєш. Практика - ось, що нам потрібно. Бо теорії, якщо чесно, я особисто вже наслухався в школі.

Студент історичного факультету ТНПУ ім. Володимира Гнатюка. Група ІП - 33.
Член МНПТ "Обереги" та Студентського наукового товариства історичного факультету. Наш сайт www.obereg.at.ua
 
DFNДата: Субота, 03.05.2008, 18.04 | Повідомлення # 8
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 27
Репутація: 1
Статус: Offline
на мою думку нам потрібно поєднати курси таких предметів як БЖД, екологія,валеологія у один максимально практициський курс який би дійсно давав навики поведінки у різноманітних ситуаціях, а не давати студентам вчити напам'zть визначення що таке радіація і т.д. , знання теоретичного визначення навряд чи дасть нам можливість вижити у екстремальні ситуації..
Простіше кажу треба більше потрібного. а менше теоретики і демагогіки!


Бог і Україна
Краще ніколи ніж пізно!

Студент історичного факультету ТНПУ ім. Володимира Гнатюка. Група ІП - 31.
Член МНПТ "Обереги" та Студентського наукового товариства історичного факультету. Наш сайт www.obereg.at.ua

 
KirilДата: Неділя, 04.05.2008, 19.56 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
нє обєднувати валеологію екологію і БЖД це бред!!!все нормально ,хватає годин і викладання нормальне!!!
кому потрібно і кого цікавить той біше заглибиться і знайде що йому потрібно. tongue
 
SachaДата: Понеділок, 05.05.2008, 16.15 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Як теорія так і практика взаємозалежні та важливі однаково. Щодо курсу, то визначення "інтегрований" як найкраще йому підходить.
На мою думку, поєднання такого обсягу теоретичних і, головне, практичних знань в одному курсі не зовсім вмістиме, АЛЕ кращого поки що не придумали. Тому намагайтесь почирпнути максимум із того що маємо, адже колись воно в житті пригодится!!!
 
murДата: Вівторок, 06.05.2008, 18.04 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
DFN, я з тобою, вважаю твою ідею дуже правильною, вивчити все разом, швидко, а потім вчити лише предмети по спеціальності.
А тобі Lego, ти видав, мабудь на літо нікуди їхати не збираєшся, що хочеш вчити БЖД, нам його і так вкінці року поставили, а ти збільшити годин. cool А прикинь, коли викладач не прочитає твого повідомлення, ти йому цю ідею в приват напиши, матимеш аж 2 бали (може???) biggrin


Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
CooLbabaДата: Середа, 07.05.2008, 16.50 | Повідомлення # 12
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 38
Репутація: 2
Статус: Offline
Sacha,
дякую за пораду .Без тебе ми б і не додумались щось вчити pray
mur,
Респект.
P.S.а мож він і 3 отримає? wink


Говорити про музику - це те ж саме, що танцювати про архітектуру(с)
 
SMITДата: Середа, 07.05.2008, 17.31 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
mur, я розумію, ще критикувати Lego за збільшення годин, на мою думку це теж неправильно збільшувати години курсу БЖД, але навіщо ти тут щось говориш про якісь бали. знаєш є прислівя: "на злодієві шапка горить", це прислівя в певній мірі стосується і тебе. ти на цьому форумі висловлюй свої думки на задану тему, а не критикуй інших ніби вони це роблять за бали. якщо ти не згодна з чиєюсь думкою то просто напиши причину, а не рецензію, в нас тут форум БЖД, а не війна за бали angry !!!!!!!!!!!!!
 
DFNДата: Четвер, 08.05.2008, 21.29 | Повідомлення # 14
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 27
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote
нє обєднувати валеологію екологію і БЖД це бред!!!все нормально ,хватає годин і викладання нормальне!!!
кому потрібно і кого цікавить той біше заглибиться і знайде що йому потрібно.

я на іісторичний поступав не для того щоб заглиблюватися в БЖД, мене цей предмет цікавить до тої міри до поки мені буде корисний в буденному житті....
Kiril, ти важжаєш нормальним коли години археології скорочують, а ти кричиш що годин на вські валеології, екології і т.д. вистачає? angry


Бог і Україна
Краще ніколи ніж пізно!

Студент історичного факультету ТНПУ ім. Володимира Гнатюка. Група ІП - 31.
Член МНПТ "Обереги" та Студентського наукового товариства історичного факультету. Наш сайт www.obereg.at.ua

 
SachaДата: Понеділок, 12.05.2008, 16.32 | Повідомлення # 15
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
CooLbaba,
прошу! І я не раджу Вам вчити, чи тим більше заучувати, я пропоную "почерпнути корисну інформацію"! Адже підходити до БЖД як до звичайної навчальної дисципліни, на мою думку, не зовсім доречно.
 
bgdДата: Понеділок, 12.05.2008, 17.18 | Повідомлення # 16
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 19
Репутація: 5
Статус: Offline
не треба сваритися
 
SachaДата: Понеділок, 12.05.2008, 18.19 | Повідомлення # 17
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
В конструктивній дискусії народжується істина!
P.S:
Прошу вибачення якщо мої думки когось образили чи образять!
Нам дійсно пора переходити на більш спокійний тон.
 
LegoДата: Понеділок, 12.05.2008, 18.31 | Повідомлення # 18
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
mur, і CooLbaba, ви за мене не переживайте я буду мати не 3 бали, а більше. Ви переживайте за себе. Як би моя воля, то вчили б ви БЖД 5 раз на тиждень. І не будьте такими агресивними, бо нервові клітини не відновлюються. smile

ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ!!!
 
ПринцДата: Понеділок, 12.05.2008, 18.36 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Lego Браво, ти їх класно оформив. Правильно, немА чого переживати за щось чуже, коли свого з близька навіть не бачиш. Знаєте дівчата, є такий уривок з притчі: "Чого ти намагаєшся витягнути тріску з око свого ближнього, коли не бачиш колоду в оці своїм. То ж спочатку вийми цю колоду, а потім попробую вийняти тріску з ока свого ближнього" ПОДУМАЙТЕ НАД ЦИМ ДІВЧАТА!!! wacko
 
murДата: Вівторок, 13.05.2008, 16.54 | Повідомлення # 20
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
Lego, Принц, ви теж бачу утворили крутий союз - троє бравих хлопців проти двох дівчат. Молодці. вчіть краще БЖД .
Бачу вас заїли мої слова, щоб не нищити ваші нервові клітини
Quote (Lego)
нервові клітини не відновлюються

буду чемна smile


Мир вашому дому, спокій вашому серцю.

Повідомлення відредагував mur - Вівторок, 13.05.2008, 16.57
 
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » чи потрібний предмет БЖД (відгуки і пропозиції)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024