[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » Права жінок, та їх значення в нашій країні. (Чи погоджуєтесь ви з ними?)
Права жінок, та їх значення в нашій країні.
Marisha-89Дата: Вівторок, 09.12.2008, 16.04 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
А давайте поговоримо про права жінок, їх практичність і не практичність у нашому суспільстві. Чи погоджуєтесь ви з думкою, що "місце жінки на кухні" tongue tongue

К.М.М.
 
ГлинкаДата: Вівторок, 09.12.2008, 16.19 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Ні не погоджуюсь, і ніколи з цим не змирюся. angry Сьогодні багато з нас, особи чарівної сторони людства вибирають найлегший для себе шлях..........стають домогосподарками:діти, кухня, праня і штопаня носків і сорочок чоловіка...і під це все підписується Вільна жінка.Вона має багато можливостей, розуму, енергії, а виходить, що сама відгороджується від великого світу. wacko

Додано (09.12.2008, 16.19)
---------------------------------------------
Ну жінки, дівчата, де ви? cry cool Як сказала колись одна моя однокурсниця на лекції в ректора: матріархатбув, є і буде!!!!!!!!!!!!! biggrin smile tongue


Ти знаєш. що ти ЛЮДИНА?
Ти знаєш про це, чи ні?
Усмішка твоя єдина,
Муки твої єдині,
Очі твої одні!
 
РехлевичДата: Середа, 10.12.2008, 15.40 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Незнаю, що говорять одногрупниці, але історія твердить, що колись був патріархат. Якщо жінка розумна і своїм розумом може добитися чогось в житті (якоїсь посади, статусу, бізнес будь-що) я тільки за те, щоб жінки були вільні і мали будь-які права. Але якщо в неї не того розуму то нехай краще сидить на кухні. wink
 
АльончикДата: Четвер, 11.12.2008, 17.16 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Досить слушна тема Marisha-89, На мою думку кожна розумна жінка, котра звичайно себе поважає, не дозволить нехтувати своїми правами. tongue

Г.О.В.
 
ІрискаДата: Четвер, 11.12.2008, 19.32 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 33
Репутація: 1
Статус: Offline
Глинка, biggrin ,ти мене вже цитуєш?приємно!але я за рівні права чоловіків і жінок!!!інколи приємновідчути себе і слабшою половинкою smile ,але чоловіки теж потребують нашої уваги і турботи,хіба ні??? cool

А я - дівчина-воля
За собою долю кличу свою,
А я - дівчина-воїн,
Я не знаю болю , навіть жалю.
 
YanaVovkДата: Четвер, 11.12.2008, 23.59 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Я часто веду суперечки із своїм хлопцем на цю тему....у-у-у-у...мене дратує ( не кажу про всіх) чоловіче бачення жінки тільки за плитою!!! Та щоб не ставити свого МЧ в незручне становище скажу,що проблема суперечок не в тому,що місце жінки тільки на кухні...а...що безперечно перед жінкою відкриті всі шляхи і дороги...кар"єрний ріст, але вона має стояти на охороні сімейного затишку... Ну я згідна...але..якщо жінка паше як кінь,скажем не менше від свого чоловіка..то очго овна напівжива напівмертва ПОВИННА стояти ще пів вечора за плитою???Хіба в такому разі...НАШІ (жіночі) і ВАШІ (чоловічі) сімейні обов"язки не повинні ділитись!!! На мою думку..гідна жінка не захоче сидіти вдома і не бачити світу білого...лише продуктові магазини,правльні машини,литу і холодильник...Взагалі... я проти ПАТРІАРХАТУ і МАТРІАРХАТУ....у нас демократичне сусп-во ( по ідеї) то і в сімейному устої має бути все також ...демократично!!! v

I HOPE, I WILL, I TRY!!!
 
РехлевичДата: Середа, 24.12.2008, 15.03 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
як же ви себе любите smile дівчата
 
ІрискаДата: Четвер, 25.12.2008, 19.33 | Повідомлення # 8
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 33
Репутація: 1
Статус: Offline
бо ми файні biggrin

А я - дівчина-воля
За собою долю кличу свою,
А я - дівчина-воїн,
Я не знаю болю , навіть жалю.
 
EntdeckerДата: Понеділок, 12.01.2009, 12.57 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Результат токого мислення вже добре видно, європейські нації вимирають як динозаври разом з всіма своїми демократичними "надбаннями", такшо не тре всьому вчитись в них, я за розвиток устрою який історично був на наших землях. wink

всьо прік)))
 
ЛексіДата: Понеділок, 19.01.2009, 14.25 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 42
Репутація: 1
Статус: Offline
Entdecker, ну і який він був? що саме ти маєш на увазі?

У кожного є своя голова на плечах
 
ТасікДата: Понеділок, 01.06.2009, 13.52 | Повідомлення # 11
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Ніяких прав, їх місце на кухні. biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin tongue
 
gelezocompaДата: Субота, 13.06.2009, 22.07 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я чет запутался sad
 
obogrevatellДата: Субота, 20.06.2009, 23.23 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Не ожидал чесно. Не мог додуматься до такого варианта sad
 
катя8888Дата: Середа, 16.09.2009, 13.09 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Чоловік -голова, а жінка - шия.Висновок:жінка керує чоловіком. Підкоряйтеся нам !!!
 
maljukДата: П'ятниця, 12.03.2010, 20.48 | Повідомлення # 15
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
визнано, що чоловіки готують набагато краще ніж жінки!!! так може їм місце на кухні!!!!))))))))))))))))

рівність і тільки рівність, взаєморозуміння, взаємодопомога, ніжність, ласка і ЛЮБОВ!!!!!!!

 
VovaДата: Субота, 13.03.2010, 00.32 | Повідомлення # 16
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Жінка створена для того, щоб допомагати чоловікові, але не керувати ним! ІМХО king

Зміни світ, змінивши себе!
 
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » Права жінок, та їх значення в нашій країні. (Чи погоджуєтесь ви з ними?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024