[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » чи правильно, що батьки застосовують фізичну силу до дітей (ви за чи проти?)
чи правильно, що батьки застосовують фізичну силу до дітей
ГлинкаДата: Четвер, 04.12.2008, 17.28 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
[color=red]напевне з кожним в дитинстві траплялась ситуація, що батьки піднімали руку на свою дитину. А потім в суспільстві виростають нелюди, сирійні вбивці, люди несповна розуму.і хто в цьому винен?судити нам surprised

Ти знаєш. що ти ЛЮДИНА?
Ти знаєш про це, чи ні?
Усмішка твоя єдина,
Муки твої єдині,
Очі твої одні!
 
tanjywka88Дата: Четвер, 04.12.2008, 19.40 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку застосовувати фізичну силу до дітей не потрібно це тільки залякає дитину і вона замкнеться в собі

Herasymiw Tetjana
 
Arturchuk-KabanДата: Вівторок, 09.12.2008, 01.44 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 19
Репутація: 3
Статус: Offline
Та Ви кумедні, та паолюбому що треба застосовувати фізичну силу,наприклад мене батько товк, і що хороший який:) на мою думку якби мене свій час не виховували в такий спосіб я зараз би був в колонії ,або ще гірше мене вже тут би не було:(Тому я дякую батькам за те що мені надавали в потрібний час:)

Життя без спорту грошы на водку!
 
Marisha-89Дата: Вівторок, 09.12.2008, 14.17 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
помоєму, фізична сила це занадто, але це не означає що не потрібна суворість і дисципліна. angry angry

К.М.М.
 
ЛідаДата: Вівторок, 09.12.2008, 14.58 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Навіщо фізична сила, діти - люди, їх можна виховувати спілкуючись з ними. А якщо дитину погано виховали, то вже і кулаки не допоможуть. smile

Лідуся
 
ІруськаДата: Вівторок, 09.12.2008, 14.59 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Застосування фізичної сили для сьогоднішньго молодого покоління просто необхідне,тому що дитина без ляпаса мами неусвідомльє що робить,а він її направляє в праведне русло.Це повинно бути лише зі сторони батьків,та звичайно в межах розумного.

Ірина Богданівна
 
ksjuwe4ka_89Дата: Вівторок, 09.12.2008, 15.04 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку застосовувати фізичну силу не потрібно, тому що це негативно відібється на психіці дитини. smile smile smile

Оксана Миронівна
 
Marisha-89Дата: Вівторок, 09.12.2008, 15.09 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Ліда, Звідки така впевненість, невже досвід......

К.М.М.
 
ГлинкаДата: Вівторок, 09.12.2008, 16.44 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
дякую всім учасникам хто приєднується до обговорення актуальних тем.

Ти знаєш. що ти ЛЮДИНА?
Ти знаєш про це, чи ні?
Усмішка твоя єдина,
Муки твої єдині,
Очі твої одні!
 
YanaVovkДата: П'ятниця, 12.12.2008, 00.16 | Повідомлення # 10
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку..не треба!! Кабанчик..ну що ж ..якщо тобі тільки ила допомогла...))))))))))) Насправді є інші методи,застосовуючи які фізична сила як засіб впливу і виховання не потрібен! я однозначно цього не схвалюю!!!

I HOPE, I WILL, I TRY!!!
 
Arturchuk-KabanДата: Неділя, 14.12.2008, 21.24 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 19
Репутація: 3
Статус: Offline
YanaVovk? а я з тобю не погоджуюся силу потрібно приділяти не лиш до дітей але й до всіх.Силові покарання набагато дієвіші ніж закони якими оперує сучасна державаю, от тепер би ввели що за крадіжку відрубували руку, на мою думку злочинність зменшилася, от побачите що до 2010року злочинність зросте до рівння 90-Х, а це криза, от тоді я побачу як ви будете виховувати своїх дітей коли в школі діти стволи носитимутьі ножі! Дітей треба виховувати жорстро і тримати їх під контролем з самого дитинсва і тоді не буде ніяких проблем. а то порозпускали...

Життя без спорту грошы на водку!
 
OlenaДата: Понеділок, 15.12.2008, 21.51 | Повідомлення # 12
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 27
Репутація: 1
Статус: Offline
Артурчик, чому так песимістично? Будемо надіятись твої прогнози не виправдаються.
Дисципліна і контроль потрібні, але перегинати палицю не варто!!!


Світ прекрасний!І жити в нім варто!!!
 
Arturchuk-KabanДата: Вівторок, 16.12.2008, 14.31 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 19
Репутація: 3
Статус: Offline
Olena та чому песимістично,я дивлюсь на все реалістично, і навіть не сумніваюся в цьому.Буде біда, а ви ще не знаєте до чого все це призведе, попитайте своїх батьків і старших братів.коли на вулицю виходити без газавого балончика , чи ствола було те що йти на самогубство, кожен день потасовки стрілянина і крадіжки, я не звинувачую в цьому лише погане виховання , а найбільше в цьому ввина держава , економічна криза яку ми зараз переживаю призводить до великого безробіття і упадку економічного бюджету сімейтому щоб вижити люди підуть на злочини не всі не спорю але половина полюбому, згадаєте мої слова , вже зафіксовані факти які показуюють підвищення злочинності ,і прогнозується ще більше правопорушен якщо держава не втрутиться.

От до чого я веду що не лиитше батьки повинні виховувати дітей але і держава, а батьки мають контролювати і виконувати роль "Мойсея" які мають привести до дого щоб їхня дитина в майбутньому ніколи не змогла і не насмілилась скоїти якийсь злочин.А це все дієвіше коли пиділяти фізичну силу , так як словами і силою можна викувати Здорову моральну людину.


Життя без спорту грошы на водку!
 
В@ньОКДата: Вівторок, 16.12.2008, 16.16 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 13
Репутація: 1
Статус: Offline
Arturchuk-Kaban, в мене подібна ситуація була в дитинстві. Але своїх дітей я так виховувати не хочу!

Динамо - чемпіон!!!!!!!!
 
РехлевичДата: Середа, 24.12.2008, 14.59 | Повідомлення # 15
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
силою проблеми з дітьми не вирішити
 
ЛексіДата: Понеділок, 19.01.2009, 14.52 | Повідомлення # 16
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 42
Репутація: 1
Статус: Offline
Знаєте, в житті всякі ситуації бувають. Я звісно ж надіюся, що виховаю своїх дітей добре і без прикладу фізичної сили, але якщо питання стоятиме руба вагатися не буду. Якщо дитина відчує вседозволеність то звісно ж пустими балачками ви нічого не досягнете. Якщо ви сказали її, що покараєте, якщо буде нечемною, карайте! Завжди намагайтесь дотримуватися своїх слів, а , тим паче, обіцянок. А щодо Arturchuk-Kaban, не можна постійно дитину тримати в концтаборі, бо вона колись як зірветься і захоче все попробувати, то... Дитину слід тримати на повідку, але довгому. tongue

У кожного є своя голова на плечах
 
PresedentДата: Вівторок, 05.05.2009, 15.59 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Однозначно не потрібне, все, абсолютно все можна вирішити мирним шляхом, просто потрібно прикласти трохи зусиль з обох сторін! І тут потрібно діяти, а не втішатися з інших biggrin , спостерігати осторонь cool , закривати очі happy , дивуватися surprised чи просто покладатися на плин життя wacko !

Кучма Андрій Ярославович
 
MerrylandДата: Середа, 06.05.2009, 19.59 | Повідомлення # 18
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
мене виховували без застосування силових методів, і це не зхавадило мені вирости доброю і гарною))))) Я перенесу цей досвід і на своїх дітей

Створюйте легенди про себе. Боги починали з цього
 
Майя_АрлекинДата: Субота, 30.05.2009, 01.24 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Бити треба тільки тоді, коли розмова та дискусія не діє. Коли стоїть питання життя і смерті. Коли дитина може з нормальної перетворитися на недолюдка, завдяки "вдалій" компанії. Одним словом, використовувати силу в крайніх випадках.
 
ТасікДата: Понеділок, 01.06.2009, 13.26 | Повідомлення # 20
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що дітей бити не потрібно, але інколи, для виховання, необхідно вдатися до даного виду покарання.
 
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » чи правильно, що батьки застосовують фізичну силу до дітей (ви за чи проти?)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024