[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » ВІЛ інфіковані люди. Чи варто їх хоронити ще за життя? (проблема сьогодення)
ВІЛ інфіковані люди. Чи варто їх хоронити ще за життя?
shihelenДата: Середа, 10.09.2008, 15.56 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
залишайте свої відповіді

любіть життя і воно відповідатиме вам взаємністю
 
lv88Дата: Середа, 10.09.2008, 23.10 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю ,що це не варто , оскільки це на мою думку найгірше що може бути з людиною, і нажаль жодний з нас не захищений від цього....
 
Natali_fizmatДата: Четвер, 11.09.2008, 19.01 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені здається, що не можна про це так говорити. Це звичайні люди, які потрапили у важку життєву ситуацію і їм потрібна підтримка та співчуття, допомога. Від ВІЛ - інфікованих не варто відвертатись. Кожен з них постраждав. Варто замислитись: "Як би ви хотіли, щоб до вас ставились люди у такій ситуації? " Люди мають вчитись бути більш гуманними та співчувати один одному.

Повідомлення відредагував Natali_fizmat - Четвер, 11.09.2008, 19.06
 
lillyaДата: Четвер, 18.09.2008, 18.50 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
lv88, цілком тебе підтримую. Однак у еас дике суспільство і нам треба ще вчитися і вчитися. Тому ми сприймаємо ВІЛ-інфікованих як небезпеку для свого життя, хоча на справді це не тек. Вони ще можуть вилікуватися, а нам слід їх підтримувати, а не морально вбивати.

Я переверну цей світ!!!
 
Оксі-роксіДата: Субота, 20.09.2008, 00.20 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
НІКОЛИ! МИ НЕ В ПРАВІ ЗАБИРАТИ ЖИТТЯ У ІНШИХ
 
shihelenДата: Четвер, 25.09.2008, 16.21 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
дякую за те, що ви так ставитеся до тих, які насправді в даний час переживають цю проблему. Я думаю, що якби кожен задумувався б нал цими проблемами, то вирішувати їх було б простіше (можливо ми б мали менше таких випадків в нашому суспільстві).

любіть життя і воно відповідатиме вам взаємністю
 
LjudasicДата: Субота, 27.09.2008, 21.39 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що не можна, тому що кожна людина хоче довше пожити!!! А та людина яка хвора, то для неї найбільш цінні кожна хвилина і навіть секунда її життя!!Тому в такому випадку, потрібна лиш підтримка і велике терпіння!!! sad
 
EntdeckerДата: Середа, 15.10.2008, 22.57 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Недавно бачив програму, де переконливо доводили , шо всі ті віруси - то дуже розумна штука, яка в глобальному плані допомагає людству стати сильнішим, ше казали, шо з кожним роким процент тих людей, в кого через ВІЛ виник СНІД зменшується, шо радує, більшісь з інфікованих можуть рподовжувати нормальне життя, але за умови дотримання певних правил. Один інфікований навіть сказав , шо якби він мав вибір, то все одно б інфікувався surprised , бо тепер його життя ніби дійсно стало змістовним і впорядкованим. Вот так вот!!!

всьо прік)))
 
mamayДата: Четвер, 16.10.2008, 14.34 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
cry booze cranky crazy crazy fudge

Бог і Україна
 
osik1990Дата: Неділя, 09.11.2008, 12.38 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз в Тернополі ПІК Віл-інфікрваних!!Дуже багато людей хворіють,на жаль!Це важка хвороба,і напевне в цій ситуації найбільше ціниш життя!Живеш,ніби останній день!Даруєш радість свою,посмішку іншим))Але це дуже важко коли знаєш,шо ти інфікований!Багато хворих сходять з розуму,і хочуть заразити інших здорових людей!Спрвді це люди,які потрапили в важку життєву ситуацію!!!Ніхто не застрахований,просто треба мати голову на плечах!!!!!!!!!!!!!!!!

Все,що не йдеться,йде до кращого!

Повідомлення відредагував osik1990 - Неділя, 09.11.2008, 13.21
 
ГлинкаДата: Середа, 03.12.2008, 16.19 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
dont НІ, ні в якому разі!це гріх.ніхто не вправі забирати чуже життя, Бог людину створив і знає, що з нею буде. а допомога віл-інфікованим звичайно потрібна.Наша любов, розрада, кожна проведена мить з віл-хворим - це вже великий +!будьмо ж всі християнами і довинуймо одну з Божих Заповідей " ЛЮБИ БЛИЖНЬОГО ЯК САМОГО СЕБЕ!!!!!!!!!"

Ти знаєш. що ти ЛЮДИНА?
Ти знаєш про це, чи ні?
Усмішка твоя єдина,
Муки твої єдині,
Очі твої одні!
 
YanaVovkДата: Субота, 13.12.2008, 02.41 | Повідомлення # 12
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Ці люди такі ж як і ми!!! І варто пам"ятати,що часто вони здобули цей "статус" будучи жертвами обставин чиєїсь необережності...навіть тих самих лікарів!!! і ніхто від цього стовідсотково не застрахований!!! Цим людям потрібно допомагати знову повірити у себе!!!і ні в якому разі не дати відчуте себе непотрібними в цьому світі!!

I HOPE, I WILL, I TRY!!!
 
Arturchuk-KabanДата: Неділя, 14.12.2008, 22.48 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 19
Репутація: 3
Статус: Offline
Блін я знову як не люди , а мені здається що цих людей валити треба і як поскорше , як в прямому так і в преносному розумінні , ні я не дибіл і не дурак і розумію що пишу, ці ВІЛінфікоані просто повининні зникнути розумієте , а оце пянькання з ними там різні лікарні чи ще якісь умови для них це все затримує процес знищення цієї зарази. Було б це в моїх можливостях яб позбирав всіх хворих, як на СНіД так і на інші хвороби кі вбивають людство і вивіс їх всіх в Сибір хай доживаюсь там відрізанн від здорового людства.Так жорстоко, але інакще не спасти людство розумієте, потібно вбити їх поки вони н вбили нас!

Життя без спорту грошы на водку!
 
OlenaДата: Понеділок, 15.12.2008, 21.18 | Повідомлення # 14
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 27
Репутація: 1
Статус: Offline
Кожен має право на власну думку, це так, але Артур, по-моєму ти сам не розумієш серйозності того що написав. А якби не дай Боже серед цих людей опинились твої рідні та близькі, ти б теж казав, що треба їх вивести в Сибір?! Добре говорити, коли це нас не стосується. От власне, через таку байдужість усі наші проблеми. Прикро...

Світ прекрасний!І жити в нім варто!!!
 
tanjywka88Дата: Понеділок, 15.12.2008, 21.21 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Неварто ВІЛ інфікованих людей хоронити за життя це звичайні люди їх потрібно підтримати . Можливо саме оптимізм допоможе їм прожити звичайне життя!

Herasymiw Tetjana
 
Arturchuk-KabanДата: Середа, 17.12.2008, 01.43 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 19
Репутація: 3
Статус: Offline
[b]Olena[/b],tanjywka88 дівчатка , Ви мене і зрозоміли і не зрозуміли, я говорю не за кожного індивіда, а маштабно, треба пожертвувати чимось щоб спасти решту, а пожертвувати потрібно якраз сами ними віл інфікованими, так я розумію що це в ваших жіночих гуманних головках не вкладається, але зрозумійте якраз я цими діями подбав би не лиш про себе як тут пишуть дівчатка , а про своїх рідних і моя ідея не є тако егоїстичною як вам здається , подумайте про здорових людей, Ці ж "жертви " живуть між нами дихають одним повітрям, Оленка ти ж сама казала, що заразитися можна випадково навіть в стомат кабінеті томуя не хочу щоб хтось із моїх близьких заразився. Потрбно ізолювати цю нечисть розумієте?

Життя без спорту грошы на водку!
 
OlenaДата: Четвер, 18.12.2008, 19.05 | Повідомлення # 17
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 27
Репутація: 1
Статус: Offline
Мені здається, що рятувати здорових людей варто не в такий спосіб, в будь-якому випадку це не вихід постійно когось ізольовувати. Віл інфіковані, такі ж самі люди, як і інші, вони теж хочуть жити в суспільстві, виховувати дітей, радіти онукам, насолоджуватись життям...

Світ прекрасний!І жити в нім варто!!!
 
Arturchuk-KabanДата: П'ятниця, 19.12.2008, 17.16 | Повідомлення # 18
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 19
Репутація: 3
Статус: Offline
Розумієш якщо вони я ти каеш будуть :"жити в суспільстві, виховувати дітей, радіти онукам, насолоджуватись життям... " тоді через декілька десятильть нікому буде принаймі щоб жити. Розумію ВАС гуманісти, але медоти виправдовуються цілю!

Життя без спорту грошы на водку!
 
OlenaДата: П'ятниця, 19.12.2008, 20.02 | Повідомлення # 19
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 27
Репутація: 1
Статус: Offline
Артур, в кожного своя думка, це нормально. Знаєш, важливо вже те, що задумуємось над проблемою, яка набирає в нашій державі загострення.

Світ прекрасний!І жити в нім варто!!!
 
printermfuДата: Четвер, 28.05.2009, 04.44 | Повідомлення # 20
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Вы не правы в ответе. подумайте потом пишите smile
 
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » ВІЛ інфіковані люди. Чи варто їх хоронити ще за життя? (проблема сьогодення)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024