[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » Випробування ядерної зброї (За і проти)
Випробування ядерної зброї
wasjaДата: Понеділок, 26.05.2008, 19.09 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 28
Репутація: 1
Статус: Offline
Висловлюйте свої думки

Додано (26.05.2008, 18.53)
---------------------------------------------
Мені здається, що ядерна зброя знищила більше с/г угідь і земель, чим потепління і збільшення пустель.

Додано (26.05.2008, 19.03)
---------------------------------------------
Сьогодні ООН продовжить дискусію щодо випробувань ядерної зброї у КНДР. Рада безпеки вже розповсюдила проект резолюціїї, який передбачає введення жорстких санкцій щодо Північної Кореї. До нього увійшла низка економічних заборон, які запропонувало США та пропозиція Японії про заборону морського та повітряного сполучення з КНДР і введення військових санкцій. Тим часом Китай проводить військові навчання з хімічного захисту на кордоні з КНДР. Але ООН не стежить так пильно за наймогутнішими державами світу, яким зброї вистарчить щоб знищити нашу планету кілька разів.

Додано (26.05.2008, 19.09)
---------------------------------------------
Атомна енергія, яка широко застосовується на атомних електростанціях, знайшла своє застосування і на морському транспорті. Найбільший ефект атомні установки дають на потужних арктичних криголамах. Так, в Росії на даний час є кілька десятків таких суден, які є надзвичайно небезпечними в разі їх поломок чи аварій із подальшим тоненням.

 
mamayДата: Вівторок, 27.05.2008, 18.07 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
wasja, якщо проти москалів і жидів то я за

Бог і Україна
 
SMITДата: Вівторок, 27.05.2008, 18.11 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
mamay, якщо ти будеш використовувати ядурну зброю проти москалів і жидів, ти сам опинишся на тому світі, разом з усією планетою!!!!!
На мою думку, потрібно заборонити випробування ядерної зброї і взагалі знищити її всю. Адже людство не розуміє, що якщо буде повторено Хіросіма і Нагасакі, то наша планета не витримає цього, і це буде кінець всього людства. А виходячи з вище сказаного, що не потрібно застосовувати ядерну зброю, то навіщо її випробувати!!!??? cool
 
mamayДата: Вівторок, 27.05.2008, 18.13 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
SMIT, а що ти пропонуєш??? тоді навіщо нам ядерна зброя. що для перкраси

Бог і Україна
 
SMITДата: Вівторок, 27.05.2008, 18.15 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
mamay, я ніби ясно висловився, чи то тебе не доходить!!! Я ж сказав, що потрібно всю ядерну зброю знищити і заборонити її виготовлення!!!!!
 
wasjaДата: Середа, 28.05.2008, 16.02 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 28
Репутація: 1
Статус: Offline
mamay, ядерна зброя для захисту, а не для знищення інших людей!!!!!!!!!!!!
 
terrДата: Середа, 28.05.2008, 20.18 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Ядерна зброя - потенційна загроза винищення живого планеті. На даному етапі вона виконує роль міжнародного балансу сил, проте згодом стане каталізатором непоправних помилок людства.
 
SachaДата: Субота, 31.05.2008, 00.30 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Ядерна зброя для захисту - здавалося б смішно!!! ХОЧА жодна країна світу не наважиться почати війну з ядерною державою (маю таку надію). На міжнародній арені наявність такої зброї - вагомий аргумент, з такими країнами рахуються (згадайте, що нам обіцяли на початку 90-х рр. аби тьльки позбавити Україну ядерного статусу).

Деякі науковці вважають, що ядерна зброя врятує нашу планету ( правда смілива заява?), тобто націливши її на небезпечну для Землі комету ми одночасно позбудемося "головного болю" і врятуємо цивілізацію.

 
wiedzminДата: Субота, 31.05.2008, 00.39 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Енштейн сказав " я не знаю якою зброєю будуть воювати у 3 світовій, але в 4 в хід підуть палиці і каміння". Ядерну зброю не потрібно випробовувати ні проти росіян, ні проти євреїв і взагалі не потрібно. Ядерна зброя в даний момент це не агресія, а навпаки стримування конфліктів і війн.

Всіх однаково випробує різна доля
 
googleДата: Вівторок, 03.06.2008, 16.32 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я згоден із думкою wiedzmin . applause
 
murДата: Вівторок, 03.06.2008, 18.08 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
На моє тверде переконання вся зброя погана, і для створення зброї не буває виправдань, типу "Це для захисту". Якщо в наш час млрд. доларів тратять на зброю (я вже мовчу про працю науковців), то колись нею захочуть похизуватися sad

Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
SMITДата: Середа, 04.06.2008, 18.13 | Повідомлення # 12
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
я підтримую думку mur, якщо ж зараз виготовляють зброю масового знищення, то можна задати собі питання, а для чого?? щоб викидати гроші на вітер, це смішно правда??!!! на даний час науковці, які повинні би були шукати ліки від жахливих хвороб ХХІ століття які убивають сотні людей щодня, займаються розробками все нових і нових видів зброї!!!!! Ця традиція зародилася ще тисячу років тому, коли окремі племена почали ділити територію, і перемагав той у кого була краща зброя!!! Зараз всі прагнуть до влади, і кожна країна хоче похвалитися своїм військовим потенціалом!! Але колись в майбутньому не знайдеться таких як Кенеді і Хрущов, які можна сказати, вберегли нашу планету від загибелі через ядерну війну, яка намічалася під час Карибської кризи!!!
 
SachaДата: Середа, 04.06.2008, 18.59 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Для чого зброя масового знищення??? Риторичне запитання. Відповідь напрошується сама по собі. ДЛЯ МАСОВОГО ЗНИЩЕННЯ!
Що з нею робити, щоб не знищити себе? Утилізувати, знешкодити, здихатися. Це технологічно, мягко кажучи, проблемно! Отож, провівши невеличкий аналіз ми прийшли в патову ситуацію. В такій же ситуації перебувають і країни які володіють ядерною зброєю (та й уся планета). Шлях вирішення ситуації я бачу в перспективі розвитку науки та людської свідомості. Загалом туманні в нас перспективи.

P S: Я знаю що я песиміст.

 
murДата: Четвер, 12.06.2008, 18.23 | Повідомлення # 14
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
Sacha, мені здається, що з часом все більше країн бажатимуть мати таку зброю cry , щоб говорити на рівних з її теперішніми власниками, а ці країни їм заважатимуть, короче буде як зараз з Іраном. От тоді почнеться, аби того не бачити wacko

Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
SachaДата: П'ятниця, 13.06.2008, 20.59 | Повідомлення # 15
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
mur, згідний, але, маю надію, що жодна не наважиться її перша застосувати! Статус "кво" має ряд переваг. Майбутнє покаже, чи людство прогресує (утримається від використання ядерної зброї), чи котиться в иогилу (хтось все таки не стримається і використає її).
 
mamayДата: Четвер, 04.09.2008, 14.48 | Повідомлення # 16
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
в віх нормальних країна є ядерна зброя і вони живуть ліпше нас і ні відкого не залежать а angry ми

Бог і Україна
 
murДата: Вівторок, 09.09.2008, 16.51 | Повідомлення # 17
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
mamay, я згодна але треба було нашим політикам думати, коли віддавали зброю в 90-х, а тепер ніхто нам не дасть її створити

Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
ГлинкаДата: Четвер, 04.12.2008, 17.10 | Повідомлення # 18
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
проти, проти і ще раз проти.це одне зло, що породжує інше(війну) angry

Ти знаєш. що ти ЛЮДИНА?
Ти знаєш про це, чи ні?
Усмішка твоя єдина,
Муки твої єдині,
Очі твої одні!
 
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » Випробування ядерної зброї (За і проти)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024