[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » Секс до шлюбу (Добре чи погано)
Секс до шлюбу
ГуцулкаДата: Понеділок, 26.05.2008, 18.06 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 10
Репутація: 1
Статус: Offline
Висловлюйте думки за і проти

Додано (26.05.2008, 18.06)
---------------------------------------------
Я проти сексу до шлюбу, мало того в шлюбі потрібно зберігати подружню вірність, адже зараз згідно статистики СНІДом заражаються в Україні саме статавим шляхом. Дбаймо про своє здоровя!!!!!!!!!!!!!!!!!


карпати
 
wasjaДата: Понеділок, 26.05.2008, 18.21 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 28
Репутація: 1
Статус: Offline
Гуцулка, дивись, ти кажеш, що проти сексу до шлюбу, але якщо ти на 100% впевнена у своєму партнеру, то чому ні.
 
ГуцулкаДата: Понеділок, 26.05.2008, 18.36 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 10
Репутація: 1
Статус: Offline
Навіть якщо я буду впевнена у своєму партнерові на 100%, все одно потрібно узаконити наші стосунки і не інакше, тим більше я не впевнена у його попередніх партнершах, а коли ми будемо вступати у шлюб, Сімейним правом України передбачено, що перед одруженням потрібно предявити довідку про стан здоровя одне одномву, де я зможу переконатися, що моєму здоровю ніщо не загрожує

карпати
 
LegoДата: Понеділок, 26.05.2008, 19.18 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
wasja, ти написав всі мої думки. Гуцулка, ти така правильна? biggrin

ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ!!!
 
wasjaДата: Вівторок, 27.05.2008, 13.39 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 28
Репутація: 1
Статус: Offline
Lego, дивись вона взагалі heart , тому й хоче любові.
 
murДата: Вівторок, 27.05.2008, 17.45 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
Гуцулка, ти наведи мені приклад хто б не мав сексу до шлюбу? ти що у нас така правельна

Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
mamayДата: Вівторок, 27.05.2008, 17.47 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Гуцулка, ти дійсно з головою не дружиш happy tongue mur, тебе цілком підтримую,

Бог і Україна
 
terrДата: Середа, 28.05.2008, 20.07 | Повідомлення # 8
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Секс до шлюбу: добре чи погано? Я гадаю, що кожен для себе знає єдино правильну відповідь.
 
SMITДата: П'ятниця, 30.05.2008, 13.30 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
terr, ти дійсно правильно зауважив!
В кожної людини світогляд є іншим і тому відповіді на це питання є різними!!! Можливо хтось вихованимй з дитинства на народних традиціях і буде уникати сексу до шлюбу, а хтось навпаки, вихований на сучасному стані суспільства і йому всеодно буде внього секс до шлюбу чи ні ( в більшості випадків буде)!!! Тому критикувати людей за це, на мою думку, не доречно!!!
 
wiedzminДата: П'ятниця, 30.05.2008, 23.59 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
секс до шлюбу потрібна річ, бо потім може піти суцільне розчарування. На вулиці 21 століття, а не 19 чи 18. Існує контрацепція. Крім того фізіологічні потреби, а якщо довго чекати може бути гірше

Всіх однаково випробує різна доля
 
VolyaДата: Четвер, 05.06.2008, 14.19 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
А як же сила волі га wiedzmin, , Секс до шлюду це нонсенс - відбувається весіля, а через 2 тиждні дитина! це погано sad

Я особисто немаю нічого проти сексу, але дуже поважаю дівчат, які дотримуються оцих як сказав SMIT, народних звичаїв, та виховані так з дитинства.

і ше одне усі хочуть до весілля добре "погуляти", а вийти заміж за незайману (незайманого) !!!!!!!!!

wiedzmin, засоби контацепсії - це хороша річ але ..., дитина від 2 тижднів зачаття -це в же людина!!!!!!!!!


Честь і Слава
 
ЛексіДата: Четвер, 12.06.2008, 15.29 | Повідомлення # 12
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 42
Репутація: 1
Статус: Offline
Volya, підтримую на всі 100 %

У кожного є своя голова на плечах
 
mamayДата: Четвер, 04.09.2008, 14.50 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Лексі, Volya, ви слабі на голову то що виходить купляти рукавички щоб не понатирати мозолів

Бог і Україна
 
shihelenДата: Середа, 10.09.2008, 15.39 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
на мою думку, кожна людина має сама вирішувати чи має вона мати статеві стосунки до шлюбу, це справа кожного з нас, тим більше, ми не повинні навязувати свою думку іншим. щодо мене, то я вважаю, що з сексом до шлюбу треба зачекати, адже не відомо скільки партнерок, було в тієї людини з якою я хочу переспати, а тим більше, чи не було в них якихось хвороб, тим більше, без медичної довідки вступати в шлюб, це можна сказати можна підписати собі смертний вирок, адже невідомо що там всередині в твої половинки. але це моя особиста думка і навязувати її комусь я немаю ні найменшого бажання, тому вирішуйте.

Додано (10.09.2008, 15.39)
---------------------------------------------
Volya знаєш я погоджуюся з тобою, адже всім хочеться погуляти, а потім виявляється, що є проблеми у дівчат з зачаттям дитини, а у хлопців з тим, що дівчата від них не можуть завагітніти.


любіть життя і воно відповідатиме вам взаємністю
 
NatalkaNMДата: Субота, 13.09.2008, 16.49 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 11
Репутація: 2
Статус: Offline
секс до шлюбу повинен бути!!!! бо це допоможе уникнути внутрішніх конфліктів особистості( бо нереалізована сексуальна енергія має дуже злі наслідки) і до того ж якщо після одруження виявиться, що партнери сексуально несумісні - сім"я скоро розпадеться. це 100%.

Всі ми діти Чорнобиля
 
volyanykolenaДата: Середа, 17.09.2008, 14.03 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
А що робити, коли людина, яку ти кохаєш до безтями, є для тебе сексуально несумісною? І виявив ти це до шлюбу? Покинути її і знайти того, хто підходить? Так можна перепробувати не одного (одну). А коли знайдеш, то ця людина не захоче бути з тобою, бо ти вже огризок, а не цнотливе, але таке чарівне яблуко?
 
Оксі-роксіДата: Субота, 20.09.2008, 00.33 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
СПРАВА КОЖНОГО ОКРЕМО
 
НаткаДата: Вівторок, 30.09.2008, 00.43 | Повідомлення # 18
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Колись така тема не розгорнулася б як глобальна проблема в Україні. Секс до шлюбу, а навіть і до закінчення школи, навіяний нам західними державами. Там "модно" це робити. Чи то пак, навіть соромно не робити. Людина може бути піддана всезагальному приниженню і осміянню, якщо є незайманою. Такі звички та стереотипи починають діяти і в нас. І говорити про це так просто, аби говорилося, це нічого не говорити.
 
osik1990Дата: Неділя, 09.11.2008, 12.57 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Це справа індивідуальна!!Справді саме з Заходу нам навязали думку про те що бути незаманим це не модно !Якшо ви кохаєте одне одного,то секс буде гармонійним доповненням до стосунків!Треба дуже добре думати з ким займатися сексом!Треба думати головою завжди!!!!Займатися сексом - це не є погано!Це навіть добре для організму!!! biggrin Треба бути впевненим в своєму партнері!!Але як має бути,так воно і буде!!!!!

Все,що не йдеться,йде до кращого!
 
ГлинкаДата: Середа, 03.12.2008, 17.40 | Повідомлення # 20
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
бути чи не бути, спати чи не спати, ось питання?!секс-це справа кожного, і судити за це невправі ніхто! happy

Ти знаєш. що ти ЛЮДИНА?
Ти знаєш про це, чи ні?
Усмішка твоя єдина,
Муки твої єдині,
Очі твої одні!
 
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » Секс до шлюбу (Добре чи погано)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024