[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » Шляхи оптимізації Болонської ситеми (Це цікаво!)
Шляхи оптимізації Болонської ситеми
terrДата: Понеділок, 26.05.2008, 17.57 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Висловіть власну думку.

Додано (26.05.2008, 17.57)
---------------------------------------------
Болонська система виступає чудовим зразком європейського навчання. Вона повністю відповідає можливостям українського студента і об'єктивно оцінює його інтелектуальну активність. На сьогодні тимчасово ми зіткнулися з черговим експерементом, про те варто з чогось починати, оскільки Україна прямує до європейської спільноти.

 
SachaДата: Понеділок, 26.05.2008, 18.41 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Обговорення Болонської системи вже відбувається на одній із тем. А щодо її оптимізації то, на мою думку потрібно просто довести почате до кінця, тобто якщо вже вводити то повністю (кількість студентів у групах, система оцінювання та ін.), а не частково.
 
wasjaДата: Середа, 28.05.2008, 16.31 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 28
Репутація: 1
Статус: Offline
Sacha, я з тобою повністю згоден, почате потрібно довести до кінця.: respekt :
 
bgdДата: П'ятниця, 22.01.2010, 08.54 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 19
Репутація: 5
Статус: Offline
Дехто, просто не розуміє самої суті Болонського процесу, тому й відкидає його. Але ж, в дійсності, істина завжди є посередині. Тобто, необхідно поєднувати класичні форми, методи навчання та оцінювання з новітніми.
 
uaemДата: Середа, 10.02.2010, 18.02 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені подобється дана ситема, хотілось щоб вона була більш стабільною

Em . . .

Повідомлення відредагував uaem - Середа, 10.02.2010, 18.07
 
ГалюськаДата: Четвер, 08.04.2010, 00.21 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
В даній ситуації частково можна погодотись, а частково ні. Адже я вважаю, що найбільша проблема нашого Болонського процесу, так це те, що кожен викладач розуміє його по своєму. Багато педагогів просто по своєму її розуміють. А студентові залишається тільки підстроюватись. Навіть не настільки підстроюватись, як приймати його умови, і те як він бачить Болонський процес! Але і викладачів можна зрозуміти, бо вони все життя знали одну систему, а тут від них вимагають чогось такого про що вони тільки читала, ато й ні, і тільки одиниці знали та бачили як вона працює насправді. Тому тут нічого дивного, адже вони також вчаться як і ми:).
Але ж в загальному я думаю, що процес впровадження Болонського процесу йде правильним шляхом. Це ж не раптово стається, це тривалий процес встановлення. І я вірю що покращить наш рівень освіти вцілому...
 
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » Шляхи оптимізації Болонської ситеми (Це цікаво!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024