[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » Коли УКРАЇНЦІ повертатимуться до рідної оселі з заробітків ? (Більш,як сім міліонів УКРАЇНЦІВ знаходиться на заробітках.)
Коли УКРАЇНЦІ повертатимуться до рідної оселі з заробітків ?
bgdДата: Субота, 24.05.2008, 07.11 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 19
Репутація: 5
Статус: Offline
Ці люди шукають ліпшої долі. І це найбільш активна, грамотна та працездатна частина суспільства. Вони примножують багатство других країн, в той час,
коли в Україні багато людей жебракують, другі - спиваються, треті - підпадають під вплив наркотиків. сім'ї розвалюються
А чому держава не може їм в себе створити достойні умови?
Може це вигідно яким-сь ворогам України? Чому за одну й ту ж роботу в Європі платять в рази більше, ніж за ту ж саму роботу в нас?
ЧОМУ ? ЧОМУ ? ЧОМУ ?
 
terrДата: Понеділок, 26.05.2008, 13.20 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Це, напевно, найбільш актуальна проблема для України. Справа в тому, що економіка України працює не на українців. У нас нестабільний ринок, який залежить від тенденцій поглибленого втручання іноземних держав. Я впевнений, що у найближчому майбутньому ситуація зміниться на краще.
 
SachaДата: Понеділок, 26.05.2008, 18.17 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли українці повернуться? Цікаве питання!!! На мій песимістичний погляд це відбудеться не скоро. Обгрунтовую:
1) При такому рівні цін та заробітної плати в нас і за кордоном, спокуса швидко покращити своє матеріальне становище ще довго недаватиме спокою працьовитим українцям;
2) Молода людина не зацікавлена в низькооплачуваній робиті без перспективи карєрного та професійного росту і обирає більш привабливу в інших країнах;
3) Держава не виявляє турботи за своїх громадян, а вони відповідно не бажають в ній залишатися.
Перспективи виходу з такої ситуації я бачу в системному державному підході до даної проблеми. Зокрема першочерговим завданням для української держави, на мою думку, є формування сильного середнього класу, який би не виїзджав на заробітки, а активно працював на нашу економіку. Другим кроком варто би "підняти з колін" національного товаровиробника, який би в свою чергу розвиваючись покращував економічне становище країни, створював наві робочі місця. По-третє нам варто враховувати світовий досвід та тенденції глобалізації й міжнародної спеціалізації праці, щоб не стати на узбіччі розвитку цивілізованого світу.
 
wasjaДата: Понеділок, 26.05.2008, 18.37 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 28
Репутація: 1
Статус: Offline
Мені здається, що українці повертатимуться до рідного дому тоді, коли в Україні буде робота, розвинена промисловість. Тобто має бути хороший шанс заробити гроші, а то побутує думка, що якщо сам собі не допоможеш, то тобі ніхто не допоможе. В Середньовіччі побутував вислів: "бог високо, а король далеко", тобто прості люди були беззахисні.
 
SMITДата: Понеділок, 26.05.2008, 18.43 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
wasja, знаєш, якщо вони будуть спостерігати зі сторони, чи в Україні достатній для них рівень праці, то з цього нічого не вийде. Вони хочуть прийти на все готове, та вони в свої чергу повинні найперші спішити на Україну і наводити тут лад, побувавши в інших країнах і відчувши тамтешню атмосеру в суспільстві!!!
І вони не повинні думати лише як заробити для себе гроші, а нехай вони подумають як збагатити землю на якій вони народилися!!!!


Повідомлення відредагував SMIT - Понеділок, 26.05.2008, 18.45
 
LegoДата: Понеділок, 26.05.2008, 18.53 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо я хочу купити собі авто ціною 50 тис. Євро, де мені взяти такі гроші? Вихід- або закопати свою мрію або за кордон. В Європі таке авто можна купити за 20 штук. Чи може хтось думає не так??? В нашій країні ніколи не буде порядку і наші батьки, сестри, брати і родичі будуть ще довго поневірятися по чужинах!!!
А те що сім'ї розвалються це самий страшний наслідок заробіток.


ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ!!!
 
mamayДата: Вівторок, 27.05.2008, 18.09 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Lego, а ти не купляй за 50тис, а ходи пішки для здоровя корисно

Бог і Україна
 
wasjaДата: Середа, 28.05.2008, 16.39 | Повідомлення # 8
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 28
Репутація: 1
Статус: Offline
SMIT, але хто тепер хоче робити для розбудови держави за патріотизм, це не колишній СРСР. Що дала їм ця (Україна) держава - розчарування і безробіття, що привеле до бідності мільйонів людей.
 
murДата: Середа, 28.05.2008, 18.04 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
Ткма справді дуже цікава. Щоб відповісти на питання адміністратора треба добре подумати. Мені здається, що проблема в нашій порядянській ментальності, коли наші політики так звикли до бюрократіїі крадіжок, що просто не можуть зупинитися і подумати. А через стах до бюрократії, судів ми самі цьому не противимося. Але є й інші проблеми, а все в купі дає нам те, що ми маємо. sad

Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
SMITДата: Середа, 04.06.2008, 18.23 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
wasja, ти думаєш що за СРСР люди працювали з патріотизмом в душі, де ти такого начитався???!!!!
А розчарування і безробіття українцям не дала Україна, це їм спеціальний "подарунок" від влади, яку вони собі демократичним шляхом вибрали!!!!
Можна задати зустрічне питання:
А що кожен з нас зробив для своєї держави - УКРАЇНИ???????
Всі хочуть щоб держава для них щось робила, але ніхто не хоче щось зробити для своєї держави!!! Коли держава їм дала середню і вищу освіти, вони одразу не зважаючи на це втікають за кордон, наголошуючи на тому, що держава для них нічого не зробила!!!! На мою думку, це не правильно!!!


Повідомлення відредагував SMIT - Середа, 04.06.2008, 18.27
 
NatalkaNMДата: Субота, 13.09.2008, 16.46 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 11
Репутація: 2
Статус: Offline
так, ми повинні розбудовувати власну країну і не оглядатися в минуле, але люди виїжджають не від хорошого життя. мої батьки кілька років були на заробітках, бо інакшого виходу не було. від цього моя сім"я сильно постраждала. тому я дуже б хотіла, щоб їхати закордон у пошуках кращої долі не потрібно було...
насправді все дуже складно. спочатку потрібна законодавча база, яка б максимально сприяла приватному бізнесу і захищала права людей. це допоможе зменшити відсоток поширення тіньового бізнесу, а отже до збільшення суми податків, які надходять до держ бюджету....


Всі ми діти Чорнобиля
 
ІванкаДата: Середа, 17.09.2008, 22.42 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
А коли ? Коли Україна зможе забезпечити їх відповідною роботою і зарплатою, щоб можна було прогодувати сім'ю, вивчити дітей, щоб вони мали де жити і т.п.
 
FarissaДата: Субота, 20.09.2008, 00.01 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли кожен українець усвідомить, що він громадянин України!
А цього нам прийдеться дуже довго чекати! Всі шукають простіших шляхів і думають лише про свій добробут.
 
shihelenДата: Четвер, 09.10.2008, 15.58 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
коли кожен українець перестане думати лише про себе і нарешті подумає про інших

Додано (09.10.2008, 15.58)
---------------------------------------------
коли кожен українець перестане думати лише про себе і нарешті подумає про інших


любіть життя і воно відповідатиме вам взаємністю
 
LediButterflyДата: Понеділок, 13.10.2008, 16.14 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (shihelen)
коли кожен українець перестане думати лише про себе і нарешті подумає про інших

невже ти думаєш все так просто....Перестань бути такою наївною,в цьому питанні...!!!!


„Якщо ви не можете сказати правду про себе, то нема чого говорити правду про інших” – Вірджинія Вулф
Якщо твій друг має ворога, то його ворог може бути твоїм другом.;)
 
OksanaДата: П'ятниця, 14.11.2008, 19.45 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, це дуже велика проблема зараз у нас. Дуже, дуже багато людей виїжджають за кордон, але чому? Люди шукають чогось кращого? Якщо добре подумати, то в нашій країні також є багато перспектив, люди просто не хочуть вірити в це. Це просто стало модою вже кудись їхати. Мені здається, що коли люди справді це зрозуміють, коли їм не буде байдуже майбутнє їхньої рідної України, саме тоді вони і будуть повертатись у свої домівки.

6945
 
bgdДата: Субота, 15.11.2008, 17.16 | Повідомлення # 17
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 19
Репутація: 5
Статус: Offline
Тема актуальна. Як добре, що відвідувачі сторінки висловлюють свої думки з цього приводу. На мій погляд повернення станеться тоді коли
більшість не буде байдужа до долі України.
 
osik1990Дата: Понеділок, 17.11.2008, 21.08 | Повідомлення # 18
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Можливо люди і не байдужі,і люблять свою країну!Але що зробиш,коли є такі обставини...Коли держава не дає можливості реалізуватися у власній країні,то єдиний вихід люди бачать - заробітки,для того щоб жити в достатку,дати освіту своїм дітям,забезпечити себе!Ось так!!!

Все,що не йдеться,йде до кращого!
 
AnimaVitaДата: Середа, 19.11.2008, 12.38 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви питаєте коли? Думаю вони й самі хотіли б це знати.
Я вважаю, що це станеться лише тоді коли ми усвідомимо хто ми насправді, почнемо думати як один( не тільки індивід, а як суцільний неподільний організм). А ще добре було б покращити життя, його соціальний, побутовий (не говорю вже про матеріальний) рівні. Та не тільки це...
Нам багато чого треба зміни - як у собі самих так і у державі. Але для початку можна було б почати зі свого ставлення до нашої нації як такої і усвідомлення себе як її члена. Нам потрібно (причому всім) "заразитися" націоналізмом, віднайти в собі почуття власної ідентичності і приналежності на тому рівні, який був у тих, хто стояв біля витоків нашої держави.
І МОЖЛИВО ТОДІ українці ПОВЕРНУТЬСЯ У СВОЮ УКРАЇНУ. І будемо ми тоді почувати себе повноціними людьми, а не так напівставки!!!
 
ІрискаДата: Субота, 29.11.2008, 18.41 | Повідомлення # 20
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 33
Репутація: 1
Статус: Offline
Я думаю не варто звинувачувати цих людей у чомусь,найчастіше вони їдуть заради того,щоб забезпечити майбутнє своїх дітей...а на даний момент думаю вони не тільки не повернуться,а їх стане ще більше....я не думаю,що тут питання в любові до України,просто іншого виходу немає

А я - дівчина-воля
За собою долю кличу свою,
А я - дівчина-воїн,
Я не знаю болю , навіть жалю.
 
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » Коли УКРАЇНЦІ повертатимуться до рідної оселі з заробітків ? (Більш,як сім міліонів УКРАЇНЦІВ знаходиться на заробітках.)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024