[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » Чи варто навчатися, по можливості, за кордоном студентам (песпективи і проблеми)
Чи варто навчатися, по можливості, за кордоном студентам
ГуцулкаДата: Понеділок, 19.05.2008, 17.19 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 10
Репутація: 1
Статус: Offline
Висловлюйте свої думки і відомості з цього приводу

карпати
 
ВолинянкаДата: Понеділок, 19.05.2008, 17.48 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз є багато можливостей. на мою думку це є досить престижно і корисно. Європейський досвід досить доречно реалізовувати у нашій рідній Україні
 
SMITДата: Понеділок, 19.05.2008, 17.56 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Я погоджуюся з Волинянка, що корисно і престижно вчитися за кордоном. І наш університет створив, на мою думку, дуже багато можливостей для цього! Перш за все потрібно вчити поряд з основними дисциплінами іноземні мови - нашому універові якраз потрібні студенти, які володіють іноземними мовами, щоб вони мали змогу навчатися за кордоном. Це і для студентів добре і для університету престижно, що його вихованці продовжують навчатися в інших країнах!!!!!

Повідомлення відредагував SMIT - Понеділок, 19.05.2008, 17.58
 
LegoДата: Понеділок, 19.05.2008, 18.03 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
SMIT помрій!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! happy

ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ!!!
 
SMITДата: Понеділок, 19.05.2008, 18.11 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Lego, тебе не питали, чи хочеш ти вчити іноземні мови, це була порада всім, і хто хоче хай собі сам вирішує що він має робити щоб покращити своє майбутнє!!!!! Висловлюй свої думки до кінця і не відповідай за всіх!!!! angry
 
LegoДата: Понеділок, 19.05.2008, 18.17 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
SMIT вчи скільки влізе. Ти вже одну вчиш. Багато знаєш? Може завтра чухнеш в Париж? знаєш таку приказку - Не помастиш не поїде, Подумай. dollar

ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ!!!
 
SMITДата: Понеділок, 19.05.2008, 18.26 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Lego, ти ще не зрозумів, я говорив не те, що ніби я вчу іноземну мову і хочу дуже її вчити, я просто висловив свої думки по даній темі!!! І давай не будемо зараз тут сперечатися між собою, я з тобою можу поговорити будь-коли і на любу тему не по інтернету - посперечайся з кимось іншим, якщо ти дуже вже цього хочеш!!!! biggrin
 
terrДата: Четвер, 22.05.2008, 18.29 | Повідомлення # 8
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що необхідно навчатись закордоном, адже зараз існують всі для того умови.
 
murДата: Четвер, 22.05.2008, 18.38 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
я теж не проти навчання за кордоном, але пройшли ті часи, коли можна було зібрати сухарі в вузлик і з посохом пошкутильнати в Відень чи кудись далі. Зараз настав час ВІЗ angry , прости Боже, а ще час бюрократів sad і бідному студентові нікуди діватися, треба тратити купу сасу, нервів і батьківських грошей, ще й мову вчити (фе) angry . Сидітиму в Україні tongue

Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
SMITДата: П'ятниця, 23.05.2008, 14.30 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Навчатися за кордоном це добре, але не забувайте вертатися на рідну батьківщину, і піднімати її розвиток до вищого рівня своїми знаннями, а не пахати на добробут інших держав, як це робить більшість, яка навчалася за кордоном!!!
 
ЛексіДата: П'ятниця, 23.05.2008, 15.01 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 42
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (SMIT)
І наш університет створив, на мою думку, дуже багато можливостей для цього!

Можливо й створив, але тільки теоретично. Якщо хочеш навчатися закордоном, дій сам, а надіятись на університет, чи нашу "оболонь".... sad

Додано (23.05.2008, 15.01)
---------------------------------------------

Quote (SMIT)
Навчатися за кордоном це добре, але не забувайте вертатися на рідну батьківщину, і піднімати її розвиток до вищого рівня своїми знаннями, а не пахати на добробут інших держав, як це робить більшість, яка навчалася за кордоном!!!

Заклик хороший, але...Що їм лишається? В країну, де не цінують знання, рівень культури і т.п. повертатися не дуже й хочеться.. sad


У кожного є своя голова на плечах
 
heapДата: Неділя, 25.05.2008, 00.45 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
то треба робити так щоб цінували! а не думати отак і і лишатись там!!!

Студент інженерно-педагогічного факультету ТНПУ ім. Володимира Гнатюка. Група ІПФ - 44.
 
wasjaДата: Понеділок, 26.05.2008, 18.26 | Повідомлення # 13
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 28
Репутація: 1
Статус: Offline
SMIT, дивись, ти говориш, що навчатися за кордоном престижно, але хто буде навчатися в нас, якщо усі виїдуть за кордон. Я звісно згоден про те, що корисно вчитися і набирати досвіду за кордоном, але потрібно все ж таки жити і працювати в Україні. wink
 
SMITДата: Понеділок, 26.05.2008, 18.37 | Повідомлення # 14
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
В цьому питанні я підтримую heap, можливо якби всі, хто навчається за кордоном верталися назад на батьківщину, і робили все щоб Україна успішно розвивалася, можливо щось і змінилося б, і щоб в Україні цінували знання, рівень культури і т. д.
wasja, ти вважаєш що всі виїдуть навчатися за кордон??!! Не смішися!!! Коли б тобі запропонували навчатися там, ти б погодився? Я вважаю, що навчатися за кордоном престижно, але є один аспект - потрібно знати іноземну мову!! А ти думаєш що всі студенти в Україні так бездоганно знають іноземні мови, що вже готові їхати кудись!!!??
wink
 
LegoДата: Понеділок, 26.05.2008, 19.11 | Повідомлення # 15
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
wasja, та ти молодець. Думки просто супер. Хто тобі хоче сидіти тут? В кого була можливість то вже давно там і не париться. wink

ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ!!!
 
mamayДата: Вівторок, 27.05.2008, 17.57 | Повідомлення # 16
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
terr, як що в тебе є гроші то і будуть умови

Бог і Україна
 
terrДата: Середа, 28.05.2008, 20.31 | Повідомлення # 17
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
mamay, я повністю з тобою згоден.
 
murДата: Четвер, 29.05.2008, 18.43 | Повідомлення # 18
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Лексі)
Можливо й створив, але тільки теоретично. Якщо хочеш навчатися закордоном, дій сам,

згодна з тобою, на папері в нас завжди все супер, а в житті? Хоч весь досвід позитивний і всі шанси його здобути треба використовувати wink


Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
shihelenДата: Середа, 10.09.2008, 15.52 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
я вважаю якщо хтось має можливість і бажання то чому б ні

любіть життя і воно відповідатиме вам взаємністю
 
Natali_fizmatДата: Четвер, 11.09.2008, 19.14 | Повідомлення # 20
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Варто прагнути до своєї мрії! Якщо для когось навчання за кордом - це його мрія, то чому б йому цього не добиватись. За кордом студенти вчаться бути відповідальними, ледачі там не виживуть. Для того, щоб вчитись за кордом треба бути дуже наполегливою людино та старанною, серйозно ставитись до поставлених перед тобою задач. Я знаю, таких людей, що вчаться за кордом і часто з ними спілкуююсь. Колись вони дуже хотіли вчитись за кордом і це їм здавалось нереальним, але вони робили, все, що від них залежить, щоб здійснити свою мрію.

Додано (11.09.2008, 19.14)
---------------------------------------------
Знаєш,SMIT, мені здається, що люди, які вчились за кордом не хочуть повертатись назад, оскільки відчули таку цікаву річ: зусилля, які ти прикладаєш прямо пропоційні твоїм прибуткам. Тому, провчившись за кордом певний час вони і не хочу повертатись на Батьківщину. Оскліьки в нашій державі, а саме в політиці - хаос і створюють його люди, які тут проживають. Нашим політикам варто задуматись: що варто робити для того, щоб наші студенти хотіли вчитись тут, а потім працювати і "піднімати" державу? Можливо створити треба створити зручні умови для цього? Якщо кожна людини задумається: що вона зробила для своєї Батьківщини, то і жити краще стане усе суспільство. Гармонія суспільства - це внутрішня гармонія кожного громадянина окремо та у взаємодії.

 
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » Чи варто навчатися, по можливості, за кордоном студентам (песпективи і проблеми)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024