[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » Безпека в побуті (Описати будь яку побутову ситуацію в якій Ви раптом потратпи)
Безпека в побуті
Як і чому Ви так діяли в тій ситуації?
1. Тому, що впевнений! [ 4 ] [22.22%]
2. Тому, що так підказав "внутрішній голос". [ 9 ] [50.00%]
3. Просто випадково. [ 0 ] [0.00%]
4. Мене вчили батьки. [ 0 ] [0.00%]
5. Мене вчили в школі. [ 5 ] [27.78%]
Усього відповідей: 18
wasjaДата: Середа, 28.05.2008, 16.10 | Повідомлення # 21
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 28
Репутація: 1
Статус: Offline
mur, дякую, але ми всі приклали зусиль. biggrin
 
wiedzminДата: Субота, 31.05.2008, 00.28 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
1. Збила Хонда мене на мотоциклі. Рука застряла під ним. З бака полився бензин. Ломав руку, щоб залишитись живим.
2. Налетіло 4 мудила. деяким пирскнув в очі балончиком іншим дав по рожі. Хто міг гнався за мною. Забіг в підїзд і почав кричати "пожежа" це мене і врятувало, але потім слухав о-го-го


Всіх однаково випробує різна доля
 
bgdДата: Середа, 18.06.2008, 11.42 | Повідомлення # 23
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 19
Репутація: 5
Статус: Offline
Які небезпеки літа??? Подискутуємо?
Прикріплення: 2566252.jpg (5.6 Kb)
 
Natali_fizmatДата: Четвер, 11.09.2008, 19.41 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
А в мене була побутова, але по своєму - кумедна ситуація.
Я почала читати нову книгу і вона так мене захопила, що із своєї кімнати не виходила близько двох годин. Потім вирішила прогуляти свого песика, заходжу на кухню, щоб закрити вікно... і стою у воді...води було досить багато.
Я зразу перекрила воду, з труби перестала литись вода. Побігла за відром і почала ліквідувувати надзвичайну ситуацію biggrin Таким чином з кухні назбирала 12 відер води..під кінець навіть цікаво стало smile Дуже повезло, що на кухні покладена плитка - утворився, якогось роду басейн, сусідів ми не затопили. Вияляється, хтось перекрив воду, а коли знов відкривав, зробив це надто стрімко, тому всі місця, де була "слабинка" дали про себе знати не тілльки в нашій квартирі, а ще 6 сусідам...Навіть не уявляю, що було б, коли мене не було б вдома...
 
НаткаДата: Вівторок, 30.09.2008, 01.19 | Повідомлення # 25
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (bgd)
Працюймо друзі!!!

Говорити про всі ці речі добре megaphone - вчимося досвіду на чужих помилках та ситуаціях, але реально, - ПОТРІБНО ПРАЦЮВАТИ!!! Це правда!

 
EntdeckerДата: Середа, 15.10.2008, 22.29 | Повідомлення # 26
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
1) Недавно в дома через замикання загорівся утюг, примітивний приклад, а могло бути ЧП surprised , 2) одного разу в близької людини шось в дих.шляхи попало, реально страшно, коли людина задихається, а ти толком не знаєш шо робити, на щастя все обійшлося, домопогли. Після цього дійсно зрозумів, чого варте те БЖД і нашо його вчити!

всьо прік)))

Повідомлення відредагував Entdecker - Середа, 15.10.2008, 22.30
 
nastinciДата: П'ятниця, 31.10.2008, 19.34 | Повідомлення # 27
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені також доводилось частенько стикатись із ситуаціями, пов'язаними з газом.
Моя бабуся жила в літній кухні, поряд з моїм будинком, окремо від нас, бо вона так собі хотіла. Вона любила запалювати камфорку, таким чином зігріваючи свою кімнатку. Тому, часто, коли ми заходили до неї, то відчували запах газу (камфорка погасала), а вона собі мирненько спала збоку. І стільки разів доводилось виключати ту загаслу камфорку, відкривати вікна і пояснювати їй, що так не можна робити... Та, вона не зважала на наші зауваження і прохання щодо вбереження власного ж здоров'я і все повторювала, що вона вже стара і їй все одно. Але ж вона могла не тількиотруїтись, а ще й ця кухонька могла вибухнути і разом з нею наш будинок... Сумно, друзі, сумно... sad


Що нас не вбиває, те робить нас сильнішими
 
sorokamayДата: П'ятниця, 07.11.2008, 13.56 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Готуючи обід на кухні в мене випадково загорілася газова плита. Вогонь дуже швидко дмухнув і почали горіти вікно та підлога. На щастя я встигла перекрити газ і зателефонувати на пожежну. Дякуючи сусідам, до приїзду пожежної, вогонь вже був погашений.

Іра
 
Nata:)Дата: Середа, 26.11.2008, 18.46 | Повідомлення # 29
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім привіт!!! flower

Додано (13.11.2008, 01.28)
---------------------------------------------
Одного разу я сиділа дивилася телевізор. І тут раптом почала димітися розетка, я швидко побігла взяла віник і вибила вилку телевізора з розетки. Потім виявилося, що з розеткою все в порядку, це вилка телевізора поламалася. Ніби нічого особливого, але хто-зна чим могло усе закінчитися!

Додано (19.11.2008, 01.01)
---------------------------------------------
Народ, чому тут ніхто нічого не пише??? Історики, а ну давайте активно брати участь у форумі!!! prof

Додано (26.11.2008, 18.46)
---------------------------------------------
Привіт! Ну і де всі??? Самому якось не цікаво спілкуватися!!!!


Усміхніться:) Життя ПРЕКРАСНЕ!
 
YanaVovkДата: Четвер, 27.11.2008, 01.01 | Повідомлення # 30
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Nata:), привіт!!! я вже тут!!!))))але щось сьогодні немає сили нічого писати)))трошки переглянула форум,ознайомилась з темами...скоро прилучусь до обговорення))) blahblah

I HOPE, I WILL, I TRY!!!
 
Nata:)Дата: П'ятниця, 28.11.2008, 21.10 | Повідомлення # 31
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт YanaVovk!!! Прилучайся до обговорення, буде веселіше і пізнавальніше!!!

Усміхніться:) Життя ПРЕКРАСНЕ!
 
ГлинкаДата: Четвер, 04.12.2008, 16.10 | Повідомлення # 32
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
bgd, абсолютно з Вами згодна. Кожен з нас повинен діяти в небезпечній ситуації як найвідважніше! smile

Додано (04.12.2008, 16.10)
---------------------------------------------
YanaVovk, Nata:), привіт мої любі історики! :D;а зі мною такого подібного нічого не траплялося( слава Богу), але якби, то я неодміно б застосувала усі свої навички, щоб уникнути тієї ситуації wink


Ти знаєш. що ти ЛЮДИНА?
Ти знаєш про це, чи ні?
Усмішка твоя єдина,
Муки твої єдині,
Очі твої одні!
 
Nata:)Дата: Понеділок, 08.12.2008, 23.12 | Повідомлення # 33
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт Глинка! Рада, що з тобою нічого не трапилося, але завжди треба бути на поготові!!!

Усміхніться:) Життя ПРЕКРАСНЕ!
 
OlenaДата: Вівторок, 09.12.2008, 20.14 | Повідомлення # 34
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 27
Репутація: 1
Статус: Offline
Привітик усім! Як на мене важлива тема для обговорення.
Зі мною теж недавно трапилась небезпечна ситуація, дякувати Богу, все обійшлось. Перебігаючи вулицю мало не потрапила під колеса автомобіля, на щастя за кермом був досвідчений водій. Від тоді намагаюсь переходити вулицю тільки у встановлених місцях.
Виграєш хвилину - втратиш життя. Думаю - це золоті слова.
P.S. - дбайте про свою безпеку!


Світ прекрасний!І жити в нім варто!!!
 
Arturchuk-KabanДата: Середа, 17.12.2008, 01.58 | Повідомлення # 35
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 19
Репутація: 3
Статус: Offline
О народ та в мене купа життєво небезпечних історій , хто живе на БАМІ той мене зрозуміє biggrin

Але одна цікава подія сталася зі мною на археологічних розкопках в 2007 році .Ми копали в Львівській області в селі Підгірція вже забув як і то числа було, але всі напевно памятають як зірвався поїз з фосфором біля ОЖИДОВа ну ми були як раз в зоні 15 км від чепе.Ми жили в палатках і коли ннам повідомили про зрив ми почали евакуацію в монастир кілометр від табору, ам на збір дали 3 хвилини , в експедиції було до 40 чоловік як Тернопільського педагогічного так і Львівського імені Франка, ми всі позбиралис я, і почали гнати з тими торбами ів монастир як і дівчатка так і хлопчики гнали і ржали всю дорогу:) бігли як біжуть ліпійці але з баластом:)От прибігши в монатир нам дали кімнати ми одразу всі прийняли душ попили води з йодом , намказали це робити старшокурсиці львівськи щоб легені почистити , а ми і пили бо нам було без різниці головне щоб гребло, позатуляли мокрими одьожками вікна і двері і сиділи в кмнатах пороивши собі марлеві повязки . більше гнали з того вибуху ніж переживали нам заборонили д з во ити до батьків щоб не ствоювати паніки . м так кучували 2 дні а потім нас евакуювали до дому! Прікольно було!

та це ще не все це не єдина радіація під яку я попав, може чули що в тернополі рт у ть розливають я живу на 15 квітня 27 якраз в цьому домі в сусідньому підїзді її розлили, то мешканців повисиляли, а до нас кілька раз на тиждень приходи правоохороні органи і запитували за стан здоровя чи нічого не болить і таке сяке .ОТ Який я везучий Під Чорнобелем був, під Ожтдовом був і під ртуть попв:) Тепер ночю ходжу вічуся:)


Життя без спорту грошы на водку!
 
ГлинкаДата: Середа, 17.12.2008, 16.16 | Повідомлення # 36
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Arturchuk-Kaban, який ж ти бідолаха, бідний за все своє коротке життя вже стільки пеежив surprised , але не переживай і на твої вулиці колись буде все біло і пушисто tongue biggrin

Ти знаєш. що ти ЛЮДИНА?
Ти знаєш про це, чи ні?
Усмішка твоя єдина,
Муки твої єдині,
Очі твої одні!
 
ЛексіДата: Понеділок, 19.01.2009, 14.19 | Повідомлення # 37
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 42
Репутація: 1
Статус: Offline
Ну тоді з тою практикою і справді було щось. Я як тільки почула в новинах про аварію, зразу ж подумала про бідолашних істориків-першокурсників на практиці. Навіть не уявляю, щоб робили мої батьки, якби та аварія сталася роком швидше. Добре, що все обійшлося, ви молодці, що зі сміхом те все пережили, бо так і до нервових розладів недалеко.

У кожного є своя голова на плечах
 
1ReNДата: Вівторок, 17.02.2009, 19.17 | Повідомлення # 38
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Декілька днів назад, а точніше в ніч з 14 на 15 лютого, я була свідком пожару.. Спала, мене розбудив грюкіт в двері, як пізніше виявилось то були пожарники, в мою кімнату забігає мама і кричить пожар..я зриваюсь з ліжка і бачу що всюди поно диму.. побачила пожарників які побігли в сторону ванни..в с вою чергу я як на диво не розгубиоась повідкривала вікна і двері на балкон і вибігла з кімнати в каридор.. пожарники знають краще що робити.. як виявилось пізніше причиною пожару стала пральна машинка., в якій замкнув мотор.))))

Повідомлення відредагував 1ReN - Вівторок, 17.02.2009, 20.31
 
uaemДата: Середа, 10.02.2010, 17.35 | Повідомлення # 39
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Я потрапив у екстримальну ситуацію коли горів гуртожиток на моєму поверсі. Можете уявити мою ситуацію просинаюсь о 03.40 темно в кімнаті вже набралось чимало ядовитого диму wacko . Ми поводились досить спокійно обмотались рушниками щоб не дихати димом, і пішли будити сосідів, ті хто став раніше повідомили про ситуацію вахтовій та охороні. Хочу скзати що потрібно вміти правильно повідомити про ситуацію, бо в кожної людини різна реакція дехто відправляв нас подальше і закривав двері, а дехто в більшості дівчата хапали ноутбук під паху і бігли в ночнушці на вулицю з дикими криками посилюючи паніку cry . Повернувшись на свій поверх ми побачили охоронця який намагався усунути причину пожежі ( причиною було загоряня смітя в мусоропроводі який давно уже у не робочому стані). Воду з виликою трудністю потрапляла в мусоропровід прийшлося його розбобити сокирою яка випатково завалялась в мене під ліжком після туристичного походу. Найстрашніше було те що біля усоропровода знаходиться газова труба що могло призвести при нагріті до великого грохоту. На щасття все пройшло успішно пожежу знешкоджено всі живі і здорові. biggrin
Сорі за помилки happy


Em . . .
 
maljukДата: П'ятниця, 12.03.2010, 22.09 | Повідомлення # 40
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
ах, гуртожиток--чули-чули)))))))))))
 
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » Безпека в побуті (Описати будь яку побутову ситуацію в якій Ви раптом потратпи)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024