[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » безпека на дорогах (Чи варто зробити жорсткіші умови здачі на водійські права)
безпека на дорогах
LjudasicДата: Середа, 12.11.2008, 01.25 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо подивитись, що зараз поставили високі вимоги до водіїв, збільшили штрафи, але при цьому аварій на дорогах не зменшилось!!! Лише підвищився прибуток для міліціонерів angry
 
ГлинкаДата: Середа, 03.12.2008, 16.07 | Повідомлення # 22
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Я тільки за, щоб тепер штрафувати в nnnnnnnnnnnnnnn розмірі. можливо це зменшить кількість численних аварій.а за водійські права............що тут говорити, курупція завжди була , є і буде.як купляли права так і будуть купляти. angry

Ти знаєш. що ти ЛЮДИНА?
Ти знаєш про це, чи ні?
Усмішка твоя єдина,
Муки твої єдині,
Очі твої одні!
 
maljukДата: П'ятниця, 12.03.2010, 21.58 | Повідомлення # 23
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
я мабуть, ще з колиски мріяла їздити машиною......навчилась, а от прав ще немаю.....
тато говорить, що це не для дівчини -- тепер зрозуміла, він просто з власного досвіду знає які придурки по дорогах їздять і за мене переживає....
 
VovaДата: П'ятниця, 12.03.2010, 23.28 | Повідомлення # 24
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Всі зараз добре знають які в нас в Україні умови здачі на водійські права! biggrin Все крутиться навколо грошей! Тому наявність таких прав у людини ще не є показником хорошого водія!

Quote (Ljudasic)
збільшили штрафи, але при цьому аварій на дорогах не зменшилось!!!

Тут я непогоджуюсь, тому що підвищення штрафів в деякій мірі зменшило кількість дорожніх аварій! Як я вже сказав, нажаль все крутиться навколо грошей, а тому люди боячись віддати круглу суму грошей за штраф стараються менше пити сідаючи за кермо менше порушувати дорожні правила. Але український менталітет завжди старається обходити будь-які правила і тут зароджується корупція в дорожньо-патрульній службі.


Зміни світ, змінивши себе!
 
tanyaskalkoДата: Четвер, 26.05.2011, 21.15 | Повідомлення # 25
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
а я вважаю, що нам треба сформувати птрулі зі старшокласників... тут на дорогах так небезпечно, а ті діти такі необережні, страх... + треба якісь майданчики, а то ті ролики, скейти і т.д скоро разом з дитячими ніжками повсюду будуть, вибачте за натуралізм
 
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » безпека на дорогах (Чи варто зробити жорсткіші умови здачі на водійські права)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024