[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » Відміна смертної кари в Україні (Небезпека)
Відміна смертної кари в Україні
murДата: Середа, 04.06.2008, 14.34 | Повідомлення # 21
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
Chorna, і ця проблема існує звичайно, але це , що ми розвели це звичайна демагогія. В кожної медалі дві сторони і це рішення як і всі важливі складне і мають право існувати думки всіх wink

Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
SMITДата: Середа, 04.06.2008, 17.41 | Повідомлення # 22
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
mur, Якщо ми хочемо побудувати демократичну державу, то не тільки при смертній карі, але й при простому увязненні, у нас не повинна навіть виникнути думка, що ця людина не винна! Де ж тоді буде наше демократичне правосуддя, яке повинно судити справжніх злочинців, а не засилати у тюрму невинних людей щоб просто закрити справу!!! І я думаю, що у солдатів не будуть руки тристися через розтріл, це ж буде наказ, не вони самі будуть вирішувати кого їм вбивати!!!!
На мою думку, смертну кару потрібно ще поки що не вводити, почекати доки в нашій державі сформується справді демократична влада, бо ввівши її зараз можна зробити велику помилку, позбавивши життя дійсно невинних людей, які постраждають від рук осіб, які зараз не дуже демократично діють при владі, і будуть використовувати смертну кару для усунення своїх суперників по владі!!!!
Chorna, applause
 
SachaДата: Неділя, 08.06.2008, 09.29 | Повідомлення # 23
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
SMIT, коли в нашій державі сформується "дійсно демократична влада" то вона буде і гуманною, тоді вже смертної кари ніхто вводити не буде. Багато хто прагне застосувати смертну кару, власне, для встановлення цієї демократичної влади. Я категорично проти таких методів.
 
ЛексіДата: Четвер, 12.06.2008, 14.50 | Повідомлення # 24
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 42
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (mur)
В кожної медалі дві сторони і це рішення як і всі важливі складне і мають право існувати думки всіх

Однозначно підтримую. Хто може зі впевненістю на 100 % сказати що ця людина винна? Чи навпаки, не винна?


У кожного є своя голова на плечах
 
murДата: Четвер, 12.06.2008, 18.12 | Повідомлення # 25
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
SMIT,
Quote (SMIT)
наше демократичне правосуддя, яке повинно судити справжніх злочинців, а не засилати у тюрму невинних людей щоб просто закрити справу

де ти таке бачив в Україні, ти напевно якусь легенду чув про хорошого слідчого і чесного суддю.
А щодо рук солдатів, то наказом прикритися легко, але сни потім сняться тим хто стріляв, а не наказував. Я за те, щоб хто наказує той і стріляв, а не прикривався підлеглими cry


Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
ІванкаДата: Середа, 03.09.2008, 22.03 | Повідомлення # 26
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Все таки, відміна смертної кари-це тільки плюс.......Не можна бути таким категоричним. Адже. багато хто з ув"язнених знаходить шлях істини. Тим паче, що правосуддя у нас не досконале, часто за грати потрапляють ті, хто невинен....А кошти на харчування можна компенсувати їхньою роботою. Залучити в"язнів до роботи під наглядом правоохоронців. Наприклад, створити копальні, тощо.......
 
mamayДата: Четвер, 04.09.2008, 14.46 | Повідомлення # 27
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Іванка, коли виходить з тюряги

Бог і Україна
 
murДата: Вівторок, 09.09.2008, 16.45 | Повідомлення # 28
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
Іванка, ще не відомо кому так буде краще. Але про те, що іноді за грати потрапляють невинні це факт. Дійшли до того, що треба покращувати правосуддя dry

Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
Оксі-роксіДата: Субота, 20.09.2008, 00.29 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
ДО ЧОГО ТУТ ГРОШІ? СКАЖІТЬ ХТО ДАВ ПРАВО ЛЮДИНІ ВИРІШУВАТИ ДОЛЮ ІНШОГО??????????????????????????????????????????
 
Sergij_ShevaДата: Середа, 24.09.2008, 16.17 | Повідомлення # 30
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я от тут прочитав Ваші відгуки, і в більшості всі ратують за відновлення смертної кари, але в мене питання: Хто з Вас жив за часів коли діяла смертна кара? Згадаймо хоча б сталінську машину яка розстрілювала всіх "без суда і следствия", а тепер перенесіть цю картину на нашу корумповану державу, де б всіх "неугодних" в певний час певним людям, чи просто по непранильних звинуваченнях розстрілювали б, я б тоді подивився на ваші слова.
Наведу простенький приклад який цілком може статися зараз в наші державі: Є якийсь вбивця, який позбавив життя декілька людей, міліція безрезультатно шукає його довго і нудно, і тут їм (в міліцію) приходить вказівка "згори" розкрити справу. Що вони роблять? Шукати справжнього вбивцю їм важко, точніше немає особливого бажання і результативність "не дуже", вони "ловлять" першого "підозрілого" (на їхню думку) методами тортур.. ой помилився це називається здається слідчими методами "вибивають" зізнання, і все... справа розкрита, винного розстріляли, все ніби добре..... але ..... вбито невинну людину, і дарма що потім його можливо оправдають, може знайдуть справжнього вбивцю, це все не важливо, важливо те що людини вже не вернеш....
А тепер уявіть (всі прихильники смертної кари) що та людина яку розстріляли це Ви!
Ну так що тепер скажете?
Я навів лиш один умовний варіант розвитку подій, а їх безліч.... так що треба гарно подумати перш ніж висловлюватися за таке радикальне рішення.
 
АкчірамДата: Вівторок, 07.10.2008, 16.01 | Повідомлення # 31
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
А я теж проти смертної кари!!!!!Ми вбиваючи, перетворюємось на таких, як всі злочинці, які на наш погляд заслуговують на страту!!!! Не ми дали життя людині, не нам його забирати!!!
 
LediButterflyДата: Вівторок, 07.10.2008, 16.30 | Повідомлення # 32
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю,що смертну кару присужують не за те,що воно жуйку в магазині вкрало,чи комусь носа розбило....А якщо розчленувало маленьке дитя,і щей получило від того задоволення.....Такі "люди" не тільки не розуміють наскільки вони вчинили погано,а не усвідомлюють що вони хворі і те що воно відседить навіть 20 років нічого незмінить,а скільки можна було б нагудувати безпритульних дітей за ті гроші на які його утримують,або лікують в випадку присудження діагнозу психічнохворого .....Ви просто з таким не зтикалися і не розумієте....Як би не дай Боже таке вчинили навіть щонайменше вашому знайомому не говорячи про рідних ви б таких злочинців власними руками засудили до такої кари....Отаке то.... sad sad sad sad sad angry sad angry

„Якщо ви не можете сказати правду про себе, то нема чого говорити правду про інших” – Вірджинія Вулф
Якщо твій друг має ворога, то його ворог може бути твоїм другом.;)
 
EntdeckerДата: Середа, 15.10.2008, 21.46 | Повідомлення # 33
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Думаю шо узаконення смертної кари є біль шкідлиивим , чим корисним. Згідний з LediButterfly, часто це більш ніж спаравеливо killed , але фактично в країнах де вона узаконена ніяк не зменшилась кількість психів, зате часто люди саме беруть на себе цю функцію, не завжди адекватно, - якшо робить держава, значить це - правильно, треба краще створювати "здорове" суспільство, де такох проблем буде мінімум. ok

всьо прік)))
 
shihelenДата: Четвер, 30.10.2008, 17.12 | Повідомлення # 34
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
з одного боку правильно, і я за відновлення смертної кари у нашій країні, а з іншої сторони, наше суспільство почне деградувати, адже морально ніхто не має права забирати життя, адже ми його не давали

любіть життя і воно відповідатиме вам взаємністю
 
nastinciДата: П'ятниця, 31.10.2008, 19.49 | Повідомлення # 35
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Як на мене, смертна кара не вирішує справи. Та потрібно знаходити вихід із певної ситуації, спершу добре все обдумавши і зваживши всі обставини. Так, я не заперечую, що є дійсно жорстокі люди, які вчинили чимало зла в цьому світі і їх потрібно навіть не карати, а підштовхнути на істинний шлях. Хоча би спробувати... До того ж, так як і є жорстокі люди, так і існують добрі, порядні, справедливі і мудрі. І саме в руки цих людей потрібно віддавати злочинців. Щоби вони змогли хоча би дечому навчити їх, показати щось нове і дати зрозуміти певні речі, підштовхнути до висновків...
Можливо, це звучить якось наївно, та все ж і такий спосіб можна випробувати... Ну, не знаю, це особисто моя думка...


Що нас не вбиває, те робить нас сильнішими
 
osik1990Дата: Неділя, 09.11.2008, 12.18 | Повідомлення # 36
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
nastinci,погоджуюсь з тобою!!!!!Треба прощати!!!Але ж є настільки важкі злочини,що ж тоді робити!!!Може ти і права,що потрібно віддавати хорошим людям!Але яка хороша людина захоче виправляти вбивцю,або гвалтівника,в якого з головою точно не все в порядку,на жаль!!!!

Все,що не йдеться,йде до кращого!
 
ГлинкаДата: Вівторок, 02.12.2008, 17.45 | Повідомлення # 37
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
я за смертну кару.хоч це і не по принципах моралі, але все ж таки справедливо до тих хто заподіяв стільки смертей, щой не перелічити.злочинців(вбивць, маньяків) cry потрібно ліквідовувати і світ стане чистішим. cry

Ти знаєш. що ти ЛЮДИНА?
Ти знаєш про це, чи ні?
Усмішка твоя єдина,
Муки твої єдині,
Очі твої одні!
 
Nata:)Дата: Середа, 03.12.2008, 18.24 | Повідомлення # 38
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, це досить не просте питання. Більшість людей проти смертної кари, але коли вони постраждають від злочинця, маніяка в них зразу міняється думка щодо цього. Я все ж таки проти смертної кари. Не ми давали людині життя, не нам в праві його забирати!!!

Усміхніться:) Життя ПРЕКРАСНЕ!
 
Marisha-89Дата: Середа, 03.12.2008, 18.53 | Повідомлення # 39
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Яка смертна кара, ви що? Це найбезглуздіше вирішення проблеми. Всі ці злочинці теж люди.

К.М.М.

Повідомлення відредагував Marisha-89 - Середа, 03.12.2008, 19.30
 
ГлинкаДата: Четвер, 04.12.2008, 16.13 | Повідомлення # 40
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Marisha-89,не сміши!після скоєння вбивства, вони вже НЕЛЮДИ! angry

Ти знаєш. що ти ЛЮДИНА?
Ти знаєш про це, чи ні?
Усмішка твоя єдина,
Муки твої єдині,
Очі твої одні!
 
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » Відміна смертної кари в Україні (Небезпека)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024