[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » Щось уікаве (Все ЦЦЦЦІКАВЕЕЕЕ, що ви дізналися з цього курсу)
Щось уікаве
murДата: Вівторок, 22.04.2008, 20.00 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
Як я зрозуміла попередні теми запропонувавсам Олександр Павлович і в мене склалося враження, що там народ працює на бали. Тому пропоную ділитися своїми знанями з цього предмету, але цікавими, в нейтральній темі

Добавлено (22.04.2008, 19:57)
---------------------------------------------
А тепер до того, що я вважаю цікавим. Хто бачив д/ф "Вода"? Діліться враженнями я справді дізналася багато цікавого про цю основу життя- тепер при воді намагаюсь думати лише про позитивне і ніяких планів про ядерну зброю(хто бачив фільм зрозуміє).
Що цікаве бачили ви? wink

Добавлено (22.04.2008, 20:00)
---------------------------------------------
Редакція приносить вибачення за помилки.В другому рядку після слів "Діліться враженнями" має бути крапка і далі з великої букви.
А серйозно "виробничий поспіх" через масу ідей. Ще раз вибачаюсь.


Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
CooLbabaДата: Середа, 23.04.2008, 12.48 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 38
Репутація: 2
Статус: Offline
mur,
Фільм бачила. Нічо так. Але припусти, що ти не любиш класики(там, по-моєму був такий момент, як позитивно вона на воду впливала). Ну, одним словом там все трох перебільшено...тобто показано у вигідному для них ракурсі. Треба ж зацікавити глядача wink
А...від поганих думок стараюсь відгородитись тільки в церкві, і то не завжди виходить.

Класний фільм - "Beyond borders"(з А.Джолі). Де, вона допомагала голодуючим дітям Африки)) Банально, але фільм знятий дуже ефектно.


Говорити про музику - це те ж саме, що танцювати про архітектуру(с)

Повідомлення відредагував CooLbaba - Середа, 23.04.2008, 12.49
 
mamayДата: Четвер, 24.04.2008, 13.09 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
народ в кожного свої погляди на цей предмет, одні слухають просто заради балів, а інші щоб щось занати і в критичний момент вийти із ситуації яка з ними сталася!

Бог і Україна
 
CooLbabaДата: Четвер, 24.04.2008, 17.35 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 38
Репутація: 2
Статус: Offline
mamay,
хіба ж тобі хтось казав не слухати курс ????
де ти таке бачив? surprised
Пропонують обговорювати щось цікаве(наприклад, фільми) дотичні до предмету. Хіба це не пізнавально?


Говорити про музику - це те ж саме, що танцювати про архітектуру(с)
 
murДата: Четвер, 24.04.2008, 18.53 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
mamay, Я і недумала критикувати курс (і ти це зрозумів), я критикую деякі відозви на форумі - інколи складається враження, що народ просто заробляє бали. Але я не буду виправдовуватися, бо думаю ти розумієш про, що я. Краще "поговоримо" про щось пізнавально-корисне. Дерзай wink

Добавлено (24.04.2008, 18:53)
---------------------------------------------
CooLbaba,
я цей фільм не бачила, але повірю тобі на слово, а що він банальний то дурниці аби робив нас кращими.
А про фільм "Вода" з тобою не погоджуюсь, пізнавально і гарно. Ніхто там не наїжджав на сучасну музику, я й сама рідко слухаю класику, але що класика позитивно впливає на все живе тут не відвертися, просто це правда. surprised


Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
CooLbabaДата: Четвер, 24.04.2008, 22.22 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 38
Репутація: 2
Статус: Offline
mur,
Дякую , що повірила.
А щодо "Води"...то критикували вони там не сучасну музику, а рок! І саме це мені не сподобалось. Я вважаю, кожен має право слухати те, що бажає. І хоча мені особисто класика теж подобається, не відкидаю думки про те, що є такі люди, які її не терплять. От і все.
Чому ж вода має любити класику? surprised
Про те, що фільм - пізнавальний і гарний не сперечаюсь. )


Говорити про музику - це те ж саме, що танцювати про архітектуру(с)
 
murДата: Вівторок, 06.05.2008, 17.42 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
CooLbaba, давай забудемо про "Воду", ок? пропоную знайти ще щось цікаве: діти Африки, програма "Катастрофи".... smile

Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
ПринцДата: Понеділок, 12.05.2008, 16.25 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт колеги. Я завітав на цей сайт і цю рубрику, і зрозумів. що тут непорядок. я повністю підтримую mamay , щодо його поглядів на дану тему. Дівчата, в мене до вас є одне прохання і пропозиція. Одже, початку пропозиція. Створена вами тема, як я бачу, взагалі не має жодних прихильників, аце значить що ви не вгадали з назвою вашої теми. Я б радив її поміняти або ж взагалі зняти з форуму, адже ніхто окрім вас двох на цю тему не має жодного бажання ПИСАТИ-хіба це не може бути причиною щоб закрити таку тему. mamay, якщо ви захочете мені заперечити, в цій темі написав лише вам побажання, але ж зовсім не обговорював ваші нагальні проблеми з фільмами. Наступним буде прохання. Якщо ви вже так хочете говорити про фільми, то знайдіть в інтернеті форум, де і обговорюють ці фільми. Там ви напевне вже зможете поділитися такими цікавими для вас сюжетами і подіями з фільмів. Ще одне, ви писали в попередніх темах, що дехто, а можливо і всі, відвідують цей сайт з метою набрати бали. Хочу вам задати цікаве запитання: навіщо ви працюєте на цьому сайті: задля цікавості, просто так. В обох цих випадках ефективно можна працювати і на інших форумах. Можливо є і такі студенти які і працюють задля балів, адже викладач сам на цюму наголошував. а коли є можливісить - то чому ж не набрати такі потрібні бали, які потім можуть допомогти в здачі заліку, цього ніхто не забороняє!!!!. А ви ніби спеціально, привселюдно наголошуєте на цьому, начебто всі задля балів, а ви ні!!! вам дуже цікаво тут працювати!!! Якби ви були справжніми студентами, то б не видавали інших, а навпаки, ще й підтримали інших. ТАК НЕ РОБИТЬСЯ ДІВЧАТА!!! ВИ ДОЖИЛИСЯ!!!!!
 
SachaДата: Понеділок, 12.05.2008, 16.40 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Принц,
Жорстко, але справедливо!


Повідомлення відредагував Sacha - Понеділок, 12.05.2008, 17.35
 
murДата: Понеділок, 12.05.2008, 16.44 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
Принц, по моєму хлопче дожився ти! tongue Коли дозволяєш собі подібне писати.
Тема альтернативна і створена, ще тоді коли на форумі було 2 рубрики. Тут ніхто не змушує писати про фільми. от не глюч народ, а напиши цікаву тему для обговорення. Для обговорення політичної ситуації в Україні теж є спеціальні форуми, а народ сидить тут і нам можна значить гоаорити про фільми.
Про бали. Ніколи не хотіла накого образити (то не ти пропонував збільшити кількість годин БЖД?), просто треба аж так явно лизати зади smile


Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
bgdДата: Понеділок, 12.05.2008, 17.09 | Повідомлення # 11
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 19
Репутація: 5
Статус: Offline
Sacha, Принц, хоча б трохи поваги вам хлопці не завадить. Sacha,
Quote (Sacha)
Ха! Ха! Ха! Молодець!!! Ти висловив думки багатьох!
пиши за себе
 
ПринцДата: Понеділок, 12.05.2008, 18.03 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Чого це я дожився? Ти ж історик і повинна знати що в нашій Конституції свобода слова не забороняється. І що я аж такого поганого написав окрім правди, чи вона вже в нашому світі теж не має права на існування? Ще одне, я ж не казав що ваша тема не альтернативна, так вона аж дуже альтернативна, чого ж, просто дуже дивно коли дві людини, які добре знають одна одну, чогось спілкуються в одній темі самі. Що не можна десь зустрітись і поговорити про справи. Погляньте на інші теми, в кожній з них є багато відвідувачів, а в вашій лише дві дівчини-які між собою спілкуються, і вже три хлопці, які їх критикують. Продовжуємо далі. Про бали. Особисто я не пропонував збільшувати кількість годин з БЖД, а лише висловлював свою думку щодо потрібності його вивчення в нашому вузі, не треба вже наговорювати. О, ти ба, я щойно прочитав твоє повідомлення, і мені аж так дуже сподобалося останнє твоє слово. БРАВО, КЛАСНО, Є, Є, Є!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!!!!!! "Коли дозволяєш собі подібне писати" - АЙ ЩО Ж ТИ НАПИСАЛА, САМА СЕБЕ ЗАГНАЛА!!!!!!!!!! Я хоча б пишу без таких слів. Па-Па колего.

Добавлено (12.05.2008, 18:03)
---------------------------------------------
Добрий день шановний Адміністратор. Наперед прошу вибачення, хоча не знаю за що. Адже коли дівчата пишуть, про те що ми тут на сайті працюємо задля балів, то це вже обіжає нас, нехай говорять скоріше про себе і теж мають трошки поваги. Їхня повага особливого проєвляється в отаннюму повідомленні mur - а найбільше в cool останнюму реченні. cool

 
LegoДата: Понеділок, 12.05.2008, 18.20 | Повідомлення # 13
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
mur, привіт!!! Ти не по адресу почала гнати на Принца, бо це я говорив про збільшення годин. Якщо ти більше не маєш про що говорити, а верзеш казна що то, то краще взагалі не пиши таких дурниць. І я би тебе попросив, щоб ти виражалася культурніше, бо ти не одна на сайті - не забувай!!! Якщо ми тут всі за бали, то що ти тут така правильна і чесна і робиш?

Добавлено (12.05.2008, 18:20)
---------------------------------------------
Доречі, хочу подякувати Принцу,, що він так все класно і культурно розказав. Молодець.


ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ!!!
 
murДата: Вівторок, 13.05.2008, 16.44 | Повідомлення # 14
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
Принц, Lego, жену з вас, а вас це задіває значить правда??? smile А як хлопці, дуже по чоловічому троє на одну і вибачте адміністратор. Sacha, чого більше не пишеш??? Бачу альтернатива і правда тут не цінується dry

Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
SachaДата: Четвер, 15.05.2008, 18.27 | Повідомлення # 15
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Правда завжди в ціні! Просто нас "заділо", що
Quote (mur)
що там народ працює на бали. Тому пропоную
...
А в принципі у нас вийшла непогана дискусія про бали. Тому тепер можна поспілкуватися і на "нейтральній темі". Які пропозиції?
 
murДата: Четвер, 15.05.2008, 18.44 | Повідомлення # 16
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
Sacha, пропозицій масса. Наприклад можна поділитися тим новим, що ви дізналися готуючи ІНДЗ, або щось вас зацікавило на лекції і семінарі.
Наприклад мені дуже сподобалась презинтація про Чорнобиль, пізнавально. Можна і про це, коли знаєш щось нове wink

Добавлено (15.05.2008, 18:44)
---------------------------------------------
Ось до речі про Чорнобиль, згадала. Як наші люди дізнавалися про катастрофу? Колись бачила щось про футбол, якийсь футболіст говорив, що наша збірна через кілька днів після вибуху на 5-му реакторі грала в Франції, їх почали питати, що робиться вСРСР, ну вони "все по старому, все добре. Дякуємо. А чого питаєте?" "Ну як в вас мабудь паніка." Короче таким чином у Франції вони дізналися про катастрофу cry , почали дзвонити додому, а там толком нічого не знали тільки ходили якісь чутки. Тому "Хай живе незалежна Україна!" Про фосфор ми хоть знали sad


Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
SachaДата: Четвер, 15.05.2008, 18.46 | Повідомлення # 17
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
ОК! Зараз майже доконаним є той факт, що аварія на Чорнобилі сталась через випробування реактора. Військові хотіли знати які ж можливості в атомної енергії.
І ще. Зверніть увагу на розташування АЕС на території України. (Скільки на лівому, а скільки на правому березіта ін.)


Повідомлення відредагував Sacha - Четвер, 15.05.2008, 18.48
 
murДата: Четвер, 15.05.2008, 18.49 | Повідомлення # 18
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
Sacha, я навіть чула, що це ледь не справа іноземної розвідки. Скільки чуток через злочини радянської влади і через завісу секретності, що існує досі sad

Мир вашому дому, спокій вашому серцю.

Повідомлення відредагував mur - Четвер, 15.05.2008, 18.57
 
SachaДата: Четвер, 15.05.2008, 18.59 | Повідомлення # 19
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Закритість суспільства і злочинність влади - біда Радянської України. Останнє стосується і Незалежної України!
Раджу подивитись документальний фільм про Чорнобиль. Иоделювання ситуації від ВВС.
 
CooLbabaДата: П'ятниця, 16.05.2008, 01.52 | Повідомлення # 20
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 38
Репутація: 2
Статус: Offline
Sacha,
спасибі за пораду ,а мож ти дасиш подивитись?Або запишеш на диск?


Говорити про музику - це те ж саме, що танцювати про архітектуру(с)
 
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » Щось уікаве (Все ЦЦЦЦІКАВЕЕЕЕ, що ви дізналися з цього курсу)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024