[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » ПОЛІТИЧНА СИТУАЦІЯ В уКРАЇНІ (ВАШІ ВІДГУКИ І ПРОПОЗИТЦІЇ)
ПОЛІТИЧНА СИТУАЦІЯ В уКРАЇНІ
mamayДата: П'ятниця, 11.04.2008, 16.12 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
ПОЛІТИЧНА СИТУАЦІЯ В УККРАЇНІ

Бог і Україна

Повідомлення відредагував mamay - П'ятниця, 11.04.2008, 16.13
 
bgdДата: Середа, 16.04.2008, 12.31 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 19
Репутація: 5
Статус: Offline
УКРАЇНА в небезпеці!!!
Небудьмо байдужими! Приймайте активну участь в її політичному житті.
Тільки при активній участі молоді Україну чекає прекрасне майбутнє !!!
 
olesyaДата: Четвер, 17.04.2008, 16.47 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Політична ситуація в Україні і справді критична.Проте, ми - молоде і нове покоління, можемо все змінити, замалювавши сторінки нашої майбутньої історії яскравими фарбами. Виникає запитання,- де ж нам їх взяти? Я вважаю, що якщо кожен з нас щиро перейметься проблемами нашої держави, займе активну позицію в своєму житті і хоча б сильно захоче змінити все на краще, то відповідь на це питання знайдеться... applause [color=purple]

ОЛЕСЯ
 
SMITДата: Понеділок, 21.04.2008, 20.00 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
Важко повірити, що сучасна молодь зараз здатна на зазначені вище речі. Зараз всі молоді люди показують ніби вони є націоналістами і т. п., і гноблять інші сусідні народи, як наприклад росіян. Я вважаю, щоб допомогти своїй державі молодь повинна не назовні показувати свій патріотизм, а перш за все кожен має в душі усвідомити що він є українець, і повинен все зробити для того, щоб його держава процвітала і була найкращою в світі. І тоді можливо щось і зміниться в Україні.

Повідомлення відредагував SMIT - Вівторок, 22.04.2008, 17.28
 
murДата: Вівторок, 22.04.2008, 19.41 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (olesya)
Я вважаю, що якщо кожен з нас щиро перейметься проблемами нашої держави, займе активну позицію в своєму житті і хоча б сильно захоче змінити все на краще, то відповідь на це питання знайдеться...

Незнаю як, живучи в нашій країні, можна не перейматися її проблемами. Покажіть мені таких людей. Аз міни в державі варто почати з себе, змінити власне світосприйняття. Почати з того, що добре виконувати свою роботу, бути в ній найкращим

Добавлено (22.04.2008, 19:41)
---------------------------------------------
Як на мене тут забагато шаблоних фраз surprised . Варто забути, що це читатиме викладач і просто висловлювати свої думки. Готова до дискусії


Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
CooLbabaДата: Середа, 23.04.2008, 13.12 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 38
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (mur)
Варто забути, що це читатиме викладач і просто висловлювати свої думки

респект applause
Нда...в нас всі цікавляться політикою, починаючи від бабусі в селі до якогось діяча "інтелігенції"))
Всі хочуть змін і чесну владу. Але проблема в нашій (вибачте за пафосність:) ментальності!!
Уявлення про хорошу владу - це, коли ми маємо хорошого пана(царя, гетьмана,президента- як його не називай суть та ж), тихенько собі працюємо, потроху крадемо(то як змагання- хто більше - я чи влада?:) ), і керуємось добрим українським афоризмом - "Моя хата скраю..."
проблема, як і говорила mur, в нас самих... тільки хто захоче змінюватись?


Говорити про музику - це те ж саме, що танцювати про архітектуру(с)

Повідомлення відредагував CooLbaba - Середа, 23.04.2008, 13.14
 
KirilДата: Середа, 23.04.2008, 15.32 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Насправді сьогодні політична ситуація не понятнна так як завжди ...Скільки помню завжди щось не так)))
Але будем вірити і надіятися на краще))))
smile

Добавлено (23.04.2008, 15:32)
---------------------------------------------
і до речі забув сказати що повністю згідний з шановною Coolbaba...правий на васі 100%

Повідомлення відредагував Kiril - Середа, 23.04.2008, 15.34
 
mamayДата: Четвер, 24.04.2008, 13.12 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Kiril, а можна без русизмів, ти ж живеш в Україні і говори українською мовою!

Добавлено (24.04.2008, 13:12)
---------------------------------------------
А, щодо ситуаці в Україні то дійсно вона стала критичною, і треба кардинально міняти все керівництво і втому числі президента!


Бог і Україна
 
VolyaДата: Четвер, 24.04.2008, 16.40 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
У нашій країні слабкий президент, армія і національна сила!!!!!
Ми досі не маємо чітко встановлених кордонів, досі ідуть претензії за о.Зміїний, за Тузлу, у нас афішуються погляди на те, щоб створити федерацію, у нас немає чіткого державного погляду на історію... cry .... я думаю достатньо!!!!!
Пройде ше років із 50 і ці питання почнуть рухатись у перед!

основне шо нам потрібно так це увести смертну кару!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! це певне вирішення питань!!!!1


Честь і Слава
 
murДата: Четвер, 24.04.2008, 19.00 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (CooLbaba)
Нда...в нас всі цікавляться політикою, починаючи від бабусі в селі до якогось діяча "інтелігенції"))
Всі хочуть змін і чесну владу. Але проблема в нашій (вибачте за пафосність:) ментальності!!
Уявлення про хорошу владу - це, коли ми маємо хорошого пана(царя, гетьмана,президента- як його не називай суть та ж), тихенько собі працюємо, потроху крадемо(то як змагання- хто більше - я чи влада?:) ), і керуємось добрим українським афоризмом - "Моя хата скраю..."

я повністю погоджуюся. Теперішнє покоління, яке має всі важелі впливу, а саме владу і гроші, всі як один постійно повторюють, що молоде покоління все змінить на краще, бо ми не жили при комунізмі. Тобто вся чорна робота дістається нам, а вони розкрадають Україну по цеглинах, а потім дорікатимуть нам, що ми не виправдали їхніх надій.
Ще один доказ живучості в нашій ментальності вислову 2Моя хата скраю". А жаль..... sad


Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
SachaДата: Понеділок, 05.05.2008, 16.01 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
"Моя хата з НАЙКРАЩОГО краю у світі" -
На мою думку саме такий дивіз повинен бути в кожного УКРАЇНЦЯ. Переживання громадян за своє майбутнє цілком природне явище, і те що кожен бачить свій шлях у розбудові України є позитивом, адже в дискусії народжується істина. Що ж до тих хто розкрадає Україну, то такі люди є і їх потрібно міняти. Та перш за все потрібно почати із себе! Змінити своє ставлення до цієї країни і до нашого місця в ній, щоб цей афоризм про нашу "крайню хату" залишився в історії, а не звучав із уст українця!!!
 
ПринцДата: Понеділок, 05.05.2008, 16.13 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу приєднатися до ваших поглядів щодо політичної ситуації в Україні на даний час. Нашій державі, хочу відмітити що не лише на мою думку, дуже потрібно ввести смертну кару. Насамперед, потрібно привелюдно, по телебаченню показати кілька страт найнебезпечніших злочинців. Можна зробити по-іншому: коли вкрав-відрізати одну руку, вкрав інший раз-іншу, тоді вже точно не вкраде нічого. Але все треба робити так, що б бачили всі. І взагала, моя бабуся, та і не тільки вона, кажуть що нам потрібний солдат з автоматом щоб навести порядки в нашій країні. Можлво і так, хто його знає. Цікаво було б на це подивитися. О, ще дещо згадав. Щоб покращити цю ситуацію, на мою думку потрібно зробити так, щоб наша влада майже не відрізнялася від простих "смерних" своїми доходами. Молливо, коли б наша еліта отримувала за свою "чесну" працю такі ж гроші як і прості робочі, тоді б вона почала думати, як то зробити так, щоб і люди і сама ця влада жили краще. Ось наприклад, нещодавно по телебаченню, не пам’ятаю в якій програмі, розповідали про найдорожчі будинки в Англії. Одним з таких власників, точніше власниць, є дочка Л. Кучми, або ж іншими словами - жінка Пінчука. Вона купила свій будинок за 80 млн. фунтів стерлінгів. А Абрамович, на цій же самій вулиці, будує будиночок з 150 млн. фунтів стерлінгів. КЛАСНО, ПРАВДА Ж !!!! Де ж ця справедливість!!????????

Повідомлення відредагував Принц - Понеділок, 05.05.2008, 16.15
 
SachaДата: Понеділок, 05.05.2008, 16.32 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Твого погляду, Принц, дійсно дотримується велика кількість громадян України, але я вважаю, що такі засоби вже своє віджили, тому потрідно користуватися більх гуманними законами. Потрібно змінювати ставлення людей до закону а не залякувати їх!!! ( і починати, перш за все, з себе!)
 
OlljaДата: Понеділок, 05.05.2008, 17.26 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Sacha, я повністю з тобою погоджуюсь. Але питання в тому, яким чином змінювати ставлення людей до закону? Коли навіть організації, які мали захищати закон, його порушують.
 
murДата: Вівторок, 06.05.2008, 17.50 | Повідомлення # 15
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
Принц, я розумію твою точку зору, але погодитися з нею не можу. Як на мене, то головна наша проблема це ми самі, а не політики. Політики роблять тільки те, що ми дозволяємо: ростуть ціни- мовчимо, вбивають сусіда-ховаємось. Треба спочатку самим змінитися і недозволяти витирати в себе ноги, а потім бажання в злих людей само собою відпаде angry

Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
SMITДата: Четвер, 08.05.2008, 14.44 | Повідомлення # 16
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Offline
mur, я з тобою в певній мірі згідний, але твоє бачення того, що коли ростуть ціни люди не повинні мовчати на мою думку не дуже правильне. Ви що всі хотіли щоб вам піднесли степендії, вашим батькам зарплати і т. д., а ціни залишилися такими низькими як вони були, це неможливо навіть з теоретичної точки зору - Україна це не Бахрейн.
І протест наш народ вже раз висунув владі на Майдані, пригадуєте, і що це принесло українцям. не важко догадатися: ви хотіли на майдані Ющенка і Тимошенко - от і маєте, і тут зараз говорите що винні політики!!???.
Тимошенко роздала людям по 1000 гривень з заощаджень, щоб викликати до себе прихильність, а люди вже думають, що їхня Юля підніме Україну на рівень європейських держав!!!!!
На мою думку в сьогоднішній політичній ситуації винен насамперед характер не тільки політиків, а усіх українців!!!!


Повідомлення відредагував SMIT - Четвер, 08.05.2008, 14.44
 
DFNДата: Четвер, 08.05.2008, 21.40 | Повідомлення # 17
Сержант
Група: Користувачи
Повідомлень: 27
Репутація: 1
Статус: Offline
SMIT, винні не всі українці , атільки дірні і боягузливі..вони спочатку мовчать у школі і університеті через оцінки, згодом роботу і т.д. , змінити ситуацю можна коли люди почнуть думати не тільки про власні дупи. а й про щось інше...коли перестануть боятися...і гадати що за них хтось це зробить

Бог і Україна
Краще ніколи ніж пізно!

Студент історичного факультету ТНПУ ім. Володимира Гнатюка. Група ІП - 31.
Член МНПТ "Обереги" та Студентського наукового товариства історичного факультету. Наш сайт www.obereg.at.ua

 
SachaДата: Понеділок, 12.05.2008, 16.08 | Повідомлення # 18
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Щодо цін. Україна не єдина на планеті Земля і повязана з іншими країнаим світу, тому потрібно дивитись на ціноутворення ширше. Чи знаєте Ви, що ціни зростають у всьму світі, а за останній рік, наприклад, світові ціни на рис збільшилися у 3 рази. 1/6 населення планети відчувають недостачу в харчах (на межі голоду).
 
murДата: Понеділок, 12.05.2008, 16.33 | Повідомлення # 19
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 70
Репутація: 1
Статус: Offline
Sacha, в нас за останній рік ціни на все зросли більше як в три рази sad

Добавлено (12.05.2008, 16:33)
---------------------------------------------
SMIT, цілком розумію твою позицію, але погодитися не можу. Звичайно ціни не можуть лишатися на одному рівні, але наша зарплата (степендія), якщо жити лише на це ніколи не покриє наші потреби. Бо і на 150 гр і тепер на 300 гр я можу купити те саме, а конкретніше нічого. Треба показати сильним світу цього, що ми не тряпки для витирання ніг. А Помаранчева революція таки троха налякала людей, як би ш її довели до кінця... cry


Мир вашому дому, спокій вашому серцю.
 
SachaДата: Понеділок, 12.05.2008, 16.45 | Повідомлення # 20
Лейтенант
Група: Користувачи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Ціни в Україні формуються, на мою думку, виходячи з трьох основних чинників:
1.Собівартість продукції;
2.Співвідношення попиту та пропозиції;
3.Перебігу політичних процесів.
У всіх розвинутих країнах третій чинник майже відсутній. Як бачимо політика негативно впливає на економіку, (нам би бізнес від влади відділити!)


Повідомлення відредагував Sacha - Понеділок, 12.05.2008, 18.05
 
Форум » Небезпеки для сучасної молоді » Інформаційні небезпеки » ПОЛІТИЧНА СИТУАЦІЯ В уКРАЇНІ (ВАШІ ВІДГУКИ І ПРОПОЗИТЦІЇ)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024